dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ged'a

    Piątek 19 sierpnia 2005
    Od 13 rozpocząłem. Wcześniej szczotki do szlifierki kontowej szukałem. Znalazłem, ale wydawało mi się, że jest niezbyt miękka i nie kupiłem. W następnych sklepach nawet takiej nie było.
    Dokończyłem słupek narożny spawać, ale go nie wbetonowałem. Późno było. Poczyniłem przygotowania. To słupek narożny przy drodze wjazdowej, konieczne jest precyzyjne ustalenie wysokości jego posadowienia. Ogrodzenie musi być równoległe do drogi. Konieczna ...
  2. Dziennik Ged'a

    Czwartek 18 sierpnia 2005

    Od 16 zacząłem. Jakoś tak nie mogłem się zebrać. Forum rano czytałem :-?

    Trawersy do zawieszenia bramy sobie czyściłem.
    Za 5 litrów minii dostałem dwa kawałki dwuteownika (10) po 4.3 m każdy.
    10 minut dwóch robotników próbowało mi wytłumaczyć co to jest trawers. Prosiłem ich - narysujcie mi na piasku patykiem przekrój tego czegoś, ale oni nie potrafili przekroju namalować. Wizja lokalna wykazała, ...
  3. Początek

    Strop się" wiąże" . Już prawie dwa tygodnie, cisza na placu boju! :( :(
    Człowiek po tak intesywnym udziale w życiu( budowlanym) gdy przychodzi chwila wytchnienia,staje się taki bezradny, zagubiony, opuszczony....Jak dziecko we mgle!
    Bezruch traktuje jak wroga, czuje niepokój i porzucenie. Intesywność prac budowlanych daje takiego kopa że , OCH..............
    Tyle wątpliwości, strachu a zarazem pewność siebie i swoich decyzji. :D
    Jakże inną ...
  4. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    Dzisiaj długo oczekiwana chwila :roll: - ekipa rozpoczeła układanie stropu :lol: . W środku zaczeło się robić ciemno i okazało się, że z dachem dom w środku już nie bedzie taki słoneczny jak bez :( Jutro powinna pojawić się nowa porcja zdjęć z budowy.
  5. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    No i niepostrzeżenie minoł tydzień od ostatniego wpisu, a w międzyczasie trochę na budowie się działo. Ściany parteru zostały dociągnięte do swojego górnego poziomu i zostały wykonane nadproża. Po czym okazało się, że nadproże nad wjazdem do garażu jest o 10 cm za wysoko, ale szybko udało się to skorygować. No i rozpoczęto stawianie ścian działowych - już widać podział powierzchni.
Strona 1 z 4