dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. TASIJA - Dziennik budowy- JAK ROŚNIE NASZE MARZENIE..

    20 listopad 2006 ..

    ..W TYM MIEJSCU SCHODZĄ SIE WSZYSTKIE
    RURY OD POMPY CIEPŁA.
    ZOSTAJE TO PRZYKRYTE GRUBĄ BLACHĄ, WARSTWĄ STYROPIANU
    I PRZYSYPANE ZIEMIĄ..
    NA WIOSNĘ MOŻNA NA TYM SIAĆ TRAWKĘ.. :lol:

    ..

    .
    03 GRUDZIEŃ 2006 ..


    .. ...
  2. Dziennik Truskawek

    Dziś spotkanie z architektem ale po południu i beze mnie...Nie mam niańki do dziecka.. :cry:

    Jako że przed świętami nie mogłam, po świetach jakoś nie chciałam wchodzić na forum, chciałam podziękować za życzenia Świątreczne i Noworoczne. Za pamięć też.
    Spóźniłam się nieco :oops:



    I przesyłam z serca życzenia w wielu językach świata:

    Wesołych Świąt i ...
  3. Dziennik budowy... czyli "Toporkowe" budowanie

    No więc jak działka jest, to trzeba by zacząć działać dalej.
    Na 1 rzut pójdzie ogrodzenie. Na razie będzie to płot z płyt betonowych, bo choć nie piękny to jednak zawsze to jakiś płot, a nawet jak nie będzie kasy na to żeby go zmienić to może sobie postać i postać.
    Wzorek mamy w zasadzie wybrany, pozostaje jechać tylko do firmy i go zamówić i umówić się na montaż.
    Tyle że z tego co wiem to żeby postawić płot to trzeba dokonać zgłoszenia. Czy ...
  4. "Jak to z M02 było"czyli nasza historia.

    Święta,święta i po świętach :D No i bardzo dobrze ,bo już zmęczyło mnie to świętowanie.Pora zabrać się do robienia czegoś pożytecznego czyli wrócić (głównie) do budowania i do rzeczywistości.Teraz w pierwszej kolejności rozłoży się z robotą elektryk.Pojęcia nie mam jak rozplanować te wszystkie gniazdka,włączniki i wyłączniki,żeby było dobrze. :cry: Niby prosta rzecz a dręczy.Dobrze,że SYLWESTER już "odespany" to na trzeźwo można już coś działać :wink:
  5. Budowa Słoneczka na Śląsku

    Witamy wszystkich w Nowym Roku!

    W sobotę przed Sylwestrem ukończona została instalacja gazowa wewnętrzna. Koszt rury miedzianej, złączej, itp. 900 zł. Jak widać najwięcej problemów ekipa miała na poddaszu




    Dokończyliśmy też z Teściem układanie płyt OSB na podłodze poddasza i powoli należy brać się ...
Strona 3 z 4