dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Włóczykijowa Zygmuntówka

    Plany były inne: spokojne spłacić działkę i w 2009 wystartować z budową. Bez pośpiechu przeglądaliśmy sobie różne katalogi projektów gotowych, próbując dopasować któryś do naszych wymagań oraz warunków zabudowy (budynek parterowy o max pow zabud. 150m2). Zakupioną działkę dozbroiliśmy też w łączę wod/kan, bo miała tylko przyłącze prądowe i studnię. Na działce był też 35-metrowy domek drewniany (oj bardzo się on przyda na budowie).
    Jednak zadymę jaką ...
  2. Dziennik mag - Irysek.

    U nas pogoda marzenie, sloneczko, cieplutko, bez wiatru, a panow od dachu oczywiscie nie ma :evil: ! Dzwonilam rano i dowiedzialam, ze przed swietami nie skonczyli czegos tam i dlatego nie moglui byc dzisiaj u mnie. A na moje pytanie czy jutro beda nie odpowiedziano mi wprost czy tak czy nie. Jestem wsciekla i zaeaz zadzwonie do nich jeszcze raz aby sobie ulzyc.
  3. W Kasztanowej Aleji

    Witam serdecznie w Nowym Roku!

    Wszystkim czytelnikom i budującym życzę, aby ten nowy rok nie był gorszy od zeszłego, a sprawy budowlane coby nam się lekko, łatwo i przyjemnie toczyły!
    (Pomarzyć dobra rzecz :lol: )

    Jak widać z poprzedniego zdjęcia w naszym nowym domu pojawiły się już duchy :wink: Przez korytarz przemykał duch zmęczonego inwestora 8)

    A tak na poważnie - zmęczeni rzeczywiście jesteśmy, ale zadowoleni, że udało nam ...
  4. Inka i MazaQ - wymarzony domek krok po kroku...

    Witam w Nowym Roku! najlepszego dla wszystkich budujących :) !!

    Dziś kilka fotek z poszukiwań sączka (część pierwsza):

    1. Działeczka widok ogólny



    2. Pierwszy wykop a w nim MazaQ




    3. Tak wygląda gotowy wykop (odkrywka) o długości 11 m (po 5,5 ...
  5. Graczyk i dmuchawce latawce... Dziennik budowy

Strona 4 z 4