dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ani i Bartka

    SALON
    Ze względu na ogrzewanie naszego domku pompą ciepła, na niemal całej powierzchni będziemy mieli podłogówkę. Jak wiadomo podłogówka najbardziej lubi płytki. Początkowo zdcydowanie odrzucaliśmy wersję pt. "płytki w salonie". Niechętnie widzieliśmy również panele. Znalazłam w sieci i na FM rozwiązania typu finishparkiet (lamparkiet), finishdeska. I być może są to rozwiązania dobre, ale jakoś nie mam do nich zaufania, a w lokalnych sklepach i salonach ...
  2. Dziennik Ani i Bartka

    O kolorach małej łazienki zadecydowało małe zdjęcie, które wpadło mi w ręce jakiś czas temu, zapewne na forum, choć dokladnie nie pamiętam:



    Trudno było nam znaleźć płytki w kolorze śliwkowym. W dodatku jak dotąd nie trafiliśmy na kolekcję, która łączyłaby dwie tak różne barwy - śliwkę i zieleń.
    Ale zdecydowaliśmy się na takie połączenie:
    Opoczno Magica ...
  3. Dziennik Ani i Bartka

    ŁAZIENKA

    A właściwie dwie łazienki:) Czyli łazienka duża (z wanną i prysznicem) oraz łazienka mała (z WC).
    Zwiedziliśmy jeszcze przed końcem roku większość miejscowych salonów i ekspozycji łazienkowych i płytkowych, moje ulubione kolekcje to:





    ...
  4. Dziennik Ani i Bartka

    A co u nas - domeczek zimową porą zasypywany jest regularnie śniegiem, i to nie tylko na zewnątrz. Właśnie dziś odśnieżaliśmy naszą przyszłą sypialnię i pokój Marysi. U Marysi rozumiem, nie zasłoniliśmy otworu okiennego folią, pokój od wschodu, śniegu mnóstwo. Ale w naszej sypialni okno zasłonięte, a i tak cała podłoga biała! Narazie jest mróz, ale jak to wszystko zacznie topnieć...grr...

    Oj, tyle mam do napisania, że nie wiem od czego zacząć:)
    ...
  5. Old-fashioned flat - moje M

    A jeśli ktoś lubi tak jak ja jasne, kolorowe wnętrza podaję link do strony pełnej inspiracji w moim ulubionym kolorze:)

    http://www.houseofturquoise.com/
Strona 1 z 11