dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Pan na reklamacje w sprawie plytek dotarl poznym popoludniem i z rozpatrzenia reklamacji jestem bardzo zadowolona. Reklamowalismy 5 kartonow plytek (roznily sie odcieniem), ktore mial pan przywiesc ze soba, dodatkowo prosilismy o przywiezienie kolejnych 5 kartonow w tym samym odcieniu, bo podczas ich ukladania zmienila nam sie koncepcja i okazalo sie, ze 5 kartonow nam zabraknie.
    Pan przywiozl w odpowiedznim kolorze 10 kartonow i dal nam je w prezencie w ramach reklamacji, dodatkowo nie ...
  2. Dziennik Ged'a

    Dzięki dompodsosnami.
    Mróz. 8 st. w tym momencie. Prowizorka się sprawdza. Kominek grzeje. Wewnątrz średnio 25 st. Zamarzły ścieki. Wcale się nie dziwię, rura jeszcze nie obsypana we właściwy sposób. Myślałem, że przez święta zamarznie woda, ale nie zamarzła, zasypana jest jedynie pół metrową warstwą ziemi. Za to w piwnicy, tam gdzie jest przejście przez ścianę, wszystko było oszronione, wodomierz się nie kręcił, ale woda była. Zarządziłem systematyczny pobór. ...
  3. orle gniazdko Karolci i Daniela

    Dzwonie sobie do urzędu a tu normalnie szok :o pozwolenie ma być już w piątek :o :lol: :o
  4. Tak to si? zacz??o...Nasza Lawenda :o)

    Do zakończenia budowy jeszcze dłuuuuga droga i za wiele się teraz nie dzieje więc powoli zaczynam myśleć o moim ogrodzie i w chwili obecnej część przydomowa projektu koncepcyjnego wygląda tak:

    RZUT Z GÓRY



    I WIDOCZEK Z LEWEJ STRONY DOMU (tu ma być purpurowo- fioletowy kącik)

  5. Libra Basi i Damiana

    W związku z prośbą o przeróbki schodów, łazienki i komina wrzucam kawałek zdjęcia z projektu. Tam gdzie planowo łazienka to będzie albo spiżarka albo szafa ... ale jeszcze sie nie zdecydowaliśmy 8)
    W sumie to wiele nie widać choć może ktoś coś z tego rozczyta ;)


Strona 1 z 7