dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. w górę

    Wracamy do gry, i to nawet szybciej niż było w planach(jupii! ). Prace miały zacząć się na początku przyszłego tygodnia, a tu taka niespodzianka. Mężulo mój kochany wyjechał sobie na trzy dni do Niemcowa, a tu szast, prast w sobotę sms od szefa ekipy, że właśnie są u nas i sobie budują :O A bo co nie można? Pewnie, że można, a nawet bym rzekła, że trzeba. Do przodu panowie, do przodu, a właściwie to w górę.
    Na wtorek mamy zamówić nadproża, a na środę strop. ...
  2. Weekendowa wizyta na budowie

    W czwartek podpisaliśmy umowę z architektem wnętrz, a właściwie architektami, bo to małżeństwo. Od architektów dostałam ankietę w której muszę określić moje oczekiwania i potrzeby(kolory, materiały, rodzaj sprzętu w kuchni, wielkość telewizora itd.). Oczywiście w niektórych sprawach mogę zdać się na propozycje architektów. Na naszym pierwszym spotkaniu pojawił się problem dotyczący kominka i wejścia na antresolę. Okazało się, że narysowany w projekcie kominek jest ...
  3. 02.10.2010r. SOBOTA

    No i zaczęliśmy prace z pustaków i cegieł. EDER zaczął się piąć, dziś panowie ułożyli pierwszą warstwę - z narożnikami jest trochę zabawy. Pan wykonawca pojechał ze mną oglądać cegły na kominy, kupiłam 5 palet. Narysowaliśmy okna w miejscu drzwi garażowych, wyznaczyliśmy kotłownię i pralnię oraz drzwi boczne i okienka w kotłowni
    Nie wiem co z oknem w małej łazience, ale mam trochę czasu do zastenowienia...
    Pan Mariusz nadal dziś pracował koparką, ...

    Updated 02-10-2010 at 21:17 by Joanna&Mariusz

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. poddasze :)

    uff, kryzys chyba zażegnany. W czwartek rozliczając się z wykonawcą, powiedział, że oferta ryczałtowa na dach jest nieaktualna. On bierze za robociznę 85 zł/m2, a materiały płacimy tak, jak na fakturze. Niestety dodał, że mamy płacić za materiały sami, czyli wcześniej. To nie było planowane, bo poprzednie etapy były rozliczane po wybudowaniu. Pojechałam więc dzisiaj wyjaśniać sprawę i przekazać dane o zmianach w szkleniu i otworach na okna. Pan chyba też przemyślał i ...