dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Budowy C33 - Rozważny i Romantyczka

    Daszek skończony i domek ma czapeczkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



    Ciasto na pierniczki przygotowane i o 18.00 zaczynamy Pierniczkowanie :lol: :lol: ...
  2. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 02-12-2006 - 14:57 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    :lol: :-? Uff. Zalaliśmy chudziaka. 8) Udało się.Chłopaki
    pojawili się na budowie ok.7, beton zamówiony był na 8 :o .Czterech chłopa i pózniej mój mąż wzieli się za łopaty i wyrzucili furę piachu z garażu na wysokość 45 cm.Jak przyjechałam po 9 beton był już wylany na częsći mieszkalnej ( oprócz korytarza do garażu) i zaczęli lać na garaż :roll: .
    Tempo niesamowite, ale dobrze że połapaliśmy się w tym błędzie w ostatniej chwili. :P :wink: Pogoda ...
  3. Dziennik RobSto

    Działam ostro.

    Prowadzę negocjację z kilkoma bankami. Temat trzeba szybko zamknąć jeśli chcę załapać się na ulgę odsetkową :P

    Z budowlańcami jest gorzej. Dałem dla czterech ekip projekty do wyceny. Dwie mocno liczą, trzecia nie odbiera telefonów :( - mam ją już gdzieś, jedynie Pan Zbyszek luknął na projekt i rzucił cenę nie małą 35tyś netto :o
    Mam pomyśleć i dać znać. Mam jeszcze jedną ekipę do odwiedzenia w przyszłym tygodniu. ...
  4. Zośka - domek Daggulki i Tomaszka

    Witam, witam....ja nadal samrkająco-kaszląca z bólem gardła, głowy i nosa :evil: .

    Dziś w zasadzie zaraz jedziemy przeprowadzać nasze graty.....kawał roboty nas czeka....nie wiem czy podołam w takim stanie, a jeszcze potem muszę je zawieźć z kierowcą autka (mój T. chyba zostanie w domu - za duże ryzyko z tym kręgosłupem) 120 kilosów w jedną stronę, wyładować ( z pomocą rodziny i sąsiadów) i znowu wrócić . Nie będzie to łatwy dzień :-? .
  5. DZIENNIK Kacha72

    dach nadal "robimy' brakuje jeszcze sporo elementów do zakonczenia stanu surowego a wykonawca ma czas do 8,12 w zyciu nie zdąży
    braki;
    - schody do piwniczki
    - schody wejsciowe i taras
    - luksfery w garażu
    - jedna ścianka działowa u góry
    - kominy zakonczenie wkaflex
    - wstawienie okien połaciowych
    pracy mnóstwo a nas zima zastała :o
Strona 3 z 4