dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. i się zaczęło...

    .... architekci, adaptacje, drobne zmiany, mapy, wypisy, wyrysy, geodeci, geolodzy, urząd miasta, starostwo powiatowe, wnioski, zamówienia, przyłącza, wyceny
    ... inwestorzy to brzmi dumnie
  2. projekty, projekty, projekty...

    na początku opcja projektu indywidualnego, ale chcieliśmy się przygotować i przeglądaliśmy projekty gotowe. nastąpiła zmiana opcji. stwierdziliśmy że oferta projektów typowych jest tak bogata, że na pewno coś znajdziemy dla siebie. najpierw był dom w tamaryszkach 4 g2 archonu i zaczęły się przemyślenia czy garaż czy bez itd itd... następnie dom we fiołkach również archonu... potem kolejne setki projektów przeglądnęły nasze oczy i w końcu ostateczny wybór dom w wisteriach ...
  3. nasz kawałek miejsca na Ziemi :)

    po 2 latach rozważań, 1 roku poszukiwań, 2,5 roku temu znaleźliśmy nasz kawałek miejsca na Ziemi prostokąt 24 x 60, uzbrojony, płaski i z pięknym widokiem na Radosnej
  4. Zoja Polo pod Wrocławiem

    Nadrabiamy zaległości. Strop nad parterem zalany dokładnie tydzień temu, w zeszły weekend wszystko zostało zabezpieczone i przygotowane na przezimowanie. Oto kilka fotek dokumentujących przebieg prac...




    dzień po zalaniu stropu.....



    śnieg, jak również grudowata wierzchnia warstwa betonu została w sprytny sposób usunięta.. ...
  5. Santia z pracowni Domplan

    Witam wszystkich
    Postanowiłam założyc dziennik budowy , do tej pory byłam tylko biernym czytaczem tego forum, które rzeczywiście jest kopalnią wiedzy dla takich laików jak ja Dopiero się ucze obslugi i wpisów w dzienniku tak więc proszę o wyrozumiałośc. W przyszłym roku zamierzamy spełnic jedno z naszych marzen ( podobno na to nigdy za późno - rozpoczynamy budowę domu, będzie to Santia pracowni Domplan + maly budynek gosp. .
    http://www.domplan.com.pl/Santia/Santia.html ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: santia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2