dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy-domek "Kreska"

    No i przyszła zima ( jak ja jej nie lubię, a jak trwa budowa , to już wogóle..:))) ale jakoś trzeba się przystosować, bo pracy nie mam zamiaru przerywać.
    Zimowa sceneria wokół domku.





    A tu widać mojego Fiata 125p. samochód "budowlany" , kupiony specjalnie na okazję budowy, żadne nowoczesne ...
  2. Dziennik Abromby

    Płytki do łazienki na 99% wybrane. I wcale nie ciepły seledyn, tylko bezowo - szare w połączeniu z brązowo - bordowymi.
    Nara f-my Metropol Ceramica.

    Weszliśmy z Abrombem do sklepu, stanęlismy i oczy nam się obojgu zaświeciły. Co prawda jest leciutki niepokój z racji rozmiaru - 20x20 - pytanie jak to będzie wyglądać we w sumie sporej łazience - ale na stronie Metropol Ceramica wygląda to b. fajnie.
  3. Olkalybowa - w drodze do domu.

    A to jest nasz płot. Wzrost 150cm, długość 95m, maści zielonej
    .
    Rodzice nam go postawili. Przyjeżdżali, marzli znosili przeciwności losu, przemierzali ogromne odległości. Przyznaje im medal.
    Koszt: 2800zł.
  4. Olkalybowa - w drodze do domu.

    Forum moją metodą aktywizującą.

    Wczoraj postanowiłam, że wejdę na forum dopiero wtedy, gdy skończę malować resztę sztachet na ogrodzenie :-? . Dotrzymałam słowa :D . Praca paliła mi się w rękach. Ostatnie ruchy były tak zamaszyste, że ucierpiała brama garażowa. Garaż to świetna sprawa, pełnił już funkcje magazynu, stolarni z impregnacją zanurzeniowo- pędzlową, ostatnimi czasy spełnia także swą pierwotną funkcję, zapewniając mi w zimne poranki ciepłe ...
  5. Funio-Misio-Chatka

    W kwestii bramy dodam tylko, ze to śmieszne jest, kiedy wysiadamy z samochodu, żeby bramę ogrodzeniową otworzyć i odsunąć, a garażowa to na pilota chodzi :roll: :lol:

    Ale wkrótce przyjdzie czas i na napę więc problem się rozwiąże.
Strona 1 z 2