dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia o własnym... podwórku

    Około 8 rano, po dwóch setach Polska - Bułgaria w Mistrzostwach Świata w siatkówce, chciał nie chciał, pojechałem na działkę dopilnować zamówionego piachu. Przyjechał akurat, jak żoneczka poinformowała mnie sms-em, że jest 3:1 i Polacy zagrają w finale. Wykiprował piękny bialutki piasek. Sa więc bloczki i piach. Cement i reszta bloczków w poniedziałek.
    Pomyślałem że zadzwonię od razu do młodego koparkowego, któremu przy moim humusie zwichnęła się łycha, żeby ...
  2. Dziennik MES

    A w załączeniu najnowszy nabytek. Działa. :lol:
    Mała rzecz a cieszy niepomiernie. :D :D :D


    A poza tym przybył fachowiec od instalacji CO i zapodał koszt :o
    20k PLN
  3. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    02.12.2006r.

    Poprzedni tydzień minął pod znakiem układania terrivy.
    Nasz kierownik budowy spisał się na piątkę :P . Zaprojektował cały strop - w projekcie był strop monolityczny, a nam zależało na czasie, więc zdecydowaliśmy się na terrivę. Wbrew pozorom nie było to proste ale wyszło - miodzio :P :
    - ty widoczna przyszła klatka schodowa
    ...
  4. Dziennik budowy Jolli

    Kolejna sobota spędzona na budowie , niby ciepło , ale wiatr dmuchał że hej :evil:
    W czwartek od rana na budowie uwijała się ekipa od wylewek. Pięciu panów rozwinęło swój sprzęt o godzinie 8,00 szczęśliwa ,że zobaczę początek ich pracy kroczyłam za nimi kiedy rozpoczęli laserowe pomiary, niestety tuż po pomiarach panowie wyjeli sprzęt , ale niestety nie do wylewek, czajnik , kawa, zupki , kanapki. O 9,00 byli w trakcie śniadania , a ja musiałam udać się do pracy. ...
  5. Dziennik budowy Eli i Ma?ka, czyli Gemini dla Bli?ni?t

    Kolejny weekend = kolejna wizyta na budowie. Pole bitwy (na załączonym obrazku) wygląda nawet schludnie.



    Domek trochę zmienił się od tygodnia. Jest już ściana wejściowa, wykusz kuchenny z oknami po bokach, rosną wewnętrzne ściany konstrukcyjne.

    ...
Strona 1 z 4