dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dworek i ogród różany Moni

    Cały czas trwa deskowanie i papowanie dachu. Dość wolno to idzie, bo jest sporo gimnastykowania przy lukarnach, koszach itp. Najgorsze zrobione, bo deskowanie jest już ponad lukarnami, więc dalej pójdzie szybciej. Dzisiaj się okazało, że trzeba dokupić jeszcze ok.2-3 kubików desek, zatem jutro z samego rana muszę dzwonić do tartaku :roll:

    A teraz ciekawostka:

    Na wszystkie dni grudnia

    1 grudnia - Pierwszego grudnia, gdy pogoda służy, to ...
  2. Dworek i ogród różany Moni

    Cały czas trwa deskowanie i papowanie dachu. Dość wolno to idzie, bo jest sporo gimnastykowania przy lukarnach, koszach itp. Najgorsze zrobione, bo deskowanie jest już ponad lukarnami, więc dalej pójdzie szybciej. Dzisiaj się okazało, że trzeba dokupić jeszcze ok.2-3 kubików desek, zatem jutro z samego rana muszę dzwonić do tartaku :roll:

    A teraz ciekawostka:

    Na wszystkie dni grudnia

    1 grudnia - Pierwszego grudnia, gdy pogoda służy, to ...
  3. MILA w okolicach Poznania

    Nie mam czasu pojechać na budowę:( Z ostatnich wydarzeń: włamali się do naszego blaszaka i ukradli nam taczkę, poziomicę i może coś jeszcze. Nie wiem dokładnie ponieważ ukradli również klamkę i nie mam na razie motywacji aby tam wchodzić. :((((

    Powoli powstaje sufit i podłoga na poddaszu. Panowie ładnie oczyścili belki w salonie i kuchni i czekają na naszą decyzję co z kolorem. My oczywiście :o Jasne, ciemne, kolor dopasować do okien, podłogi, mebli???

    ...
  4. Dom w rododendronach 4 - odbicie lustrzane

    Dziś porobiłam kilka fotek za dnia :lol: :lol: :lol: , mamy założone, rynny poza jedną, może dowiozą w przyszłym tygodniu :evil: . Mamy też założony wyłaz dachowy :) .




    ...
  5. Dom Kasi i Mata...

    No to retrospekcja...

    Wrzesień 2007, jakies lenistwo wtorkowego popołudnia.

    Nagle dzwoni Wtedy-Jeszcze-Nie-Teść tzw tata Stasiu, który oznajmia "Znalazłem dla Was działkę".
    Działkę?Jaką działkę? Na dobre nawet nie wiedzieliśmy,że szukał.
    Pytamy: a gdzie? a ile metrów? a jaki kształt?a czy wieś kompletna czy jakies widoki na "nowobudujących" emigrantów z miasta (takich jak my)?
    a droga? a szkoła? a PKP? ...
Strona 1 z 8