dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Marzenia o własnym... podwórku

    Moje ambitne plany na ten rok zakładają zbudowanie domu do świąt Bożego Narodzenia :D :D :D
    Naszkicowałem sobie zgrubny harmonogram prac
    (jest tutaj ). Nie uwzględnia on miliona drobniejszych rzeczy, które będą wykonywane równolegle. Za to uwzględnia przerwę technologiczną podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej. Powinna ona nastąpić po wylewkach i tynkach. Ha!
    Plan zrobiłem właściwie dla lepszego samopoczucia, że to niby prace zaplanowane i powinno się udać, ...
  2. Marchewkowe pole [dziennik Karpatki]

    BUSZUJĄCY W ZBOŻU....
    To przenośnia, niestety. Plan na dziś był ambitny: jedna Nieletnia na narty, druga do dziadków, a my do sklepów. Plan zrealizowany mniej więcej w jednej trzeciej. Znaczy się - starsza Nieletnia wybyła na narty. Młodsza Nieletnia od rana w gorączce i na "nie". Akcja desperacja (czas goni!), więc nafaszerowana lekami niczym indyk na święto Dziękczynienia wylądowała u dziadków. My zaś heroicznie podjęliśmy decyzję o drastycznym skróceniu ...
  3. GRANAT - długie dzieje pewnej budowy

    Dzisiaj mój mąż przywiózł mi próbki parapetów zewnetrznych. Na początku chciałam wyłożyc wszystkie parapety płytkami cos jak klinkier ale chyba jednak zdecyduje sie na blachę ... :) do czego nie miałam przekonania do tej pory... :)
    Tak wygląda parapet z konglomeratu


    a tak wyglada parapet z blachy w okleinie takiej samej jak okna...na zdjęciu wyszła troszkę jaśniej ale w rzeczywistości ...
  4. Frykow dom buduje - było coś o tanim budowaniu

  5. "Dom za rogiem" - Marta, Radek, Kuba i Pawełek

    Dzisiaj mimo zapowiadanej złej pogody i wiatrów postanowiliśmy choć na chwilę pojechać na działkę. Trzeba wykorzystać ten krótki moment kiedy dzieciaki są zdrowe (jeśli nie liczyć notorycznego wycierania nosa w rękaw! - u starszaka , lub w moje ramię - u malucha)

    Ostatecznie nie było tak źle - szczególnie w lesie gdzie drzewa choć bez liści zasłaniają od wiatru. Pawełkowi smacznie się spało - a tak był opatulony, że gdybym pewnie łaziła 3 godziny to by ...
Strona 1 z 7