dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ściany coolankowe

    Ściany kolankowe zaczęły rosnąć 9 sierpnia 2012. Jak duża część budujących i my ulegliśmy pokusie, co by je trochę podnieść, żeby nie chodzić po pokojach na kolankach W projekcie było 3 pustaki, u nas doszedł jeszcze jeden, więc razem z wieńcem wysokość tych ścian to jakieś 120 cm. Oczywiście zostało to uwzględnione w projekcie, więc dach został również wydłużony. Mam nadzieję, że budynek nie straci na wyglądzie (chcieliśmy uniknąć wyglądu wielu domów, ...
  2. prace wykończeniowe cd...

    pisaęłm, ze 1 lapa zawisła w tej chwili w piwnicy wiszą wszystkie plafony które były kupine.

    Od poniedziałku do pracy wchodi spachlarz,
    a tymczasem ja obudowuje płytą G-K kolejne elementy.
    mam już stelarz pod sufit w wc. mam przygotowany stelarz od kibelka podwieszanego w wc. Rury od rekuperatora zabudowane już na gotowo. teraz rozpoczyma prace w łazience - zabudować kibelek i zrobic sufit podwieszany.

    w między czasie szukamy drzwi oraz płytek... ...
  3. Mamy prąd :D

    - 02-02-2013 - 13:05 (Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.)
    Domu jeszcze ani widu ani słychu a na działce już dumnie stoi skrzynka i podłączyli prąd Dzisiaj zauważyłem przypadkiem, że kawałek siatki wycięty i jakiś biały obiekt stoi, poszedłem więc na ogród i miła niespodzianka
  4. przenosze sie:)

  5. Droga dojazdwa do dzialki.

    Wiec zaczynam od wtorku, ma byc geodeta i wytyczyc droge (400zl) i PAn ktory bedzie
    robil droge. MAm zamiar wykonac najtansza opcje czyli 3 m szeroka. Sciagniecie 25 cm ziemi i wywiezeinie jej i nawiezienie kamienia. Wstawie jakies fotki jak juz skonczona bedzie.