dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dach prawie finał ...

    Deska okapowa zamocowana, rynny również, pojawiły się okna połaciowe i wyłaz.
    Obróbka kominów zakończona. Dach prezentuje się super.
    Teraz poszukiwania kolejnych wykonawców na dalsze etapy i przemyślenia, jak i co dalej ....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00046.jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	64,5 KB
ID:	245825
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00064.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	67,2 KB
ID:	245827
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00066.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	73,1 KB
ID:	245828

    Updated 12-03-2014 at 22:23 by Zieleniewo

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poczatek.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	248114   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00057.jpg
Wyświetleń:	210
Rozmiar:	56,8 KB
ID:	245826  
  2. DRZWI WEWNĘTRZNE - pomoc w wyborze, producenci, materiały

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    No nie mogę się takim miłym gestom oprzeć - bo normalnie bym nie odpowiedział na takie trudne pytanie..

    Ale - np. Porta (wiem wiem - za często ją wymieniam - ale za to ją właśnie cenię, bo ma wiele poszukiwanych rozwiązań).
    Drzwi - wybierz sobie jakie chcesz w wersji bezprzylgowej. Oscieznica porta elegance jest maksymalnie kanciasta. okleina super mat - wygląda na twardą...
    Nie jest jednak w pelni drewniana, ale Twoja zostająca w dłoni klamka
    ...
  3. Na razie pusto, ale...

    korzystając z pogody odwiedziliśmy naszą działeczkę i udało mi się zrobić zdjęcia naszego miejsca na ziemi
    Garaż stoi, w środku prąd więc możemy w końcu zacząć działać. Z geodetą jesteśmy wstępnie umówieni na 2 tydzień marca, jeśli uda nam się poprzesuwać parę spraw to może uda nam się wytyczyć dom jeszcze w tym nadchodzącym.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0015.jpg
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	75,6 KB
ID:	245783 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0016.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	245784
  4. Problem

    Witam.I już mam pierwszy problem z rozpoczęciem budowy zaczynamy koniec kwietnia w grę wchodzi nawet maj....Kurczę a miało być wczesną wiosną.Mam nadzieję że to pierwsza i jedyna przeszkoda z rozpoczęciem prac budowlanych.
  5. Ważność dokumentów

    Chciałabym zacząć już kompletować dokumenty/pozwolenia, które są potrzebne do pozwolenia na budowę.
    Czytam tak o tych dokumentach i terminach ważności ale co artykuł/wypowiedź to udzielane są sprzeczne informację.

    Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi, które dokumenty mogę spokojnie już załatwiać bo nie mają żadnego terminu ważności a z którymi najlepiej poczekać na sam koniec?


    Nie chce czekać bezczynnie na projekt i dopiero potem je załatwiać bo w kwietniu powiększy ...