dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik takiej_ja - LMB 01

    - 02-05-2010 - 13:00 ([url=http://forum.muratordom.pl/dziennik-takiej-ja-lmb-01,t159815.htm]Dziennik takiej_ja[/url])
    Nie wiem kiedy zleciał mi ten tydzień, w dodatku wczoraj jeszcze byłam pewna, że to piątek, a była sobota. Gdzieś zgubiłam jeden dzień.

    W tym tygodniu było cięcie drewna, rąbanie, pakowanie na taczkę i przewożenie w inne miejsce. Z czasem okazało się, że przecież tam będzie wykopana kanalizacja, a teraz leży tam niezła fura drewna. Pogoda sprzyjała nam, więc ciachaliśmy:wiggle: Oprócz tego jeszcze kosiłam wokół domku i tak coraz dalej i dalej.
    ...
  2. Pod Bukami A&A

    Parter i użytkowe poddasze budujemy z ytonga , ściany zewnętrzne 36,5cm ściany nośne 24cm. Powoli widać już zarysy kuchni i dużego salonu z wykuszem. Wykusz, przycinanie bloczków pod kątami jest bardzo czasochłonne gdyby nie piła typu aligator byłoby ciężko.


    ...
  3. Zenit-domek marzenie

    29 kwiecien 2010
    Dzis zostal polozony pierwszy bloczek 10 dni i fundament musi stac. teraz przerwa bo mamy dlugi weekend majowy a 1 w sobote zawody wedkarskie.
  4. Morelki koło Krakowa

    Teraz kilka słów o projekcie.

    Jak na razie nie żałujemy wyboru, według kierownika budowy, murarzy i specjalisty od dachu nic mu nie brakuje. Podczas budowy nie mieliśmy żadnych problemów związanych z tym, że coś jest nie tak w projekcie i nie da się tego zrobić.

    Poniżej rzuty parteru i poddasza.
  5. Dziennik takiej_ja - LMB 01

    - 02-05-2010 - 12:35 ([url=http://forum.muratordom.pl/dziennik-takiej-ja-lmb-01,t159815.htm]Dziennik takiej_ja[/url])
    Najpierw przyjechał Pan z wełną mineral. ( nie wiem czemku ale zawsze chcę napisać wata!). Rozładunek niby lekkie toto, ale 3 razy w sumie układaliśmy, dumając, gdzie podczas prac najlepiej ją ułożyć. 19 rolek, 20 gruba.

    Zaraz kilka minut po tym, przyjechał Pan z płytami g-k., płyt było nie mało - bo przecież zamiast tynków dajemy płyty, do tego kleje i szpachle plus haki, stelaże.Najpierw z auta -rozładunek, potem do domu... Podziwiam Miśka, bo nie chciał ...
Strona 12 z 17