dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom modułowy

    Rozpoczynam.
    Działka została kupiona w lutym (980 m2, 41,3 m x 23,7 m) w jednej z wsi podwarszawskich. Ładny prostokąt na płaskim terenie zorientowany na linii W-E długim bokiem. Na działce jest słup linii średniego napięcia ale w narożniku przeciwnym do części, w której będzie stał dom. Może to i niezbyt ozdobny element ale dzięki temu działka była tańsza niż sąsiednie. Zresztą linia będzie docelowo kablowana, to i słup zniknie.

    Obecnie walczę z ...
  2. Zera już prawie nie widać

    poszło 76 t piachu i potrzeba prawdopodobne drugie tyle a plecy już bolą. Jedna wywrotka zamówiona na środę zobaczymy ile jeszcze wejdzie. Ale za to wszystko zaczyna wyglądać coraz lepiej
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110502156.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	54897   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20110502153.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	54898  
  3. prosba o pomoc

    witam wszystkich wkrotce rozpoczne budowe domu w ktorym garaze,kotlownia i pomieszczenia gospodarcze znajduja sie w ziemi ktos mogl by mi powiedziec ile bede potrzebowal m3 betonu na dwa stropy 9.45x10.75x 12cm dodatkowo na lawy i sciany zewnetrzne szer 35 gleb 80 wysok 260 bo nosne to beda z bloczkow betonowych
    przepraszam za bledy w poprzednim poscie
  4. prosba o pomoc

    witam wszystkich wkrotce rozpoczne budowe domu w ktorym garaze,kotlownia i pomieszczenia gospodarcze potczy ktos mogl by mi powiedziec ile bede potrzebowal m3 betonu na dwa stropy 9.45x10.75x 12cm dodatkowo na lawy i sciany zewnetrzne bo nosne to beda z bloczkow betonowych
    Tagi - katalog słów kluczowych: kris Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Aksamitka mik_is z ARCHONA po zmianach

    Cytat Napisał mik_is Zobacz post
    ciąg dalszy relacji z pola budowy...

    a więc zaczynamy strop.





    no i ku mojej uciesze mamy już schody.
    ...
Strona 1 z 3