dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Parterowy w szkielecie.

    2009_04_02

    Wyszło trochę kwietniowego słońca to można "pstryknąć" parę fotek:



  2. Pchełka nam rośnie :) - MGProjekt

    dziennik zaniedbany, bo na budowie nic się nie dzieje...
    no moze trochę, wreszcie wymalowane dysperbitem do końca, długo ale pogoda nie rozpieszczała

    może wreszcie coś ruszy, w czwartek mamy porządkować działkę z ziemi po wykopach
    no i działamy w sprawie kredytu, prawdopodobnie będzie to śląski
    czekamy na decyzję, trzymajcie kciuki :D
  3. Dziennik "Domu z płaskim dachem"

    - 02-06-2009 - 22:51 (Masz babo placek... czyli Dziennik "Domu z płaskim dachem", który tak na prawdę jest bardzo mało plaski!)
    Dziasiaj dzwonił architekt :D ma wstępną wersję projektu i teraz tylko jak tylko dostaniemy gotową mapę w łapę, mamy gnać do niego i uzgadniać detale. :lol:
    Trochę nas przeraził stwierdzeniem, że to ogroooomny dom wyszedł :-? Ciekawe czy się zmieścimy na działce :roll:
  4. Nasza sielanka

    :evil: Wściekłam , bo zdjęcia cosik nie mogę zrzucić do netu. Może za chwilke się uda lub jutro , ale prace postepują . Ścianka szczytowa garażu gotowa, daszek nad wejsciem ma zarys , woda dalej stoi na około domu :D . Kurczę i znów zaczyna coś padać. Wiecie co? Myślałam , że różne zdania , a wręcz spory wyjdą u nas przy wykończeniówce , a to już wyłazi :D . Chodzi tu o daszek nad wejściem :) . Podnieśliśmy poddasze o dwa pustaki , przedłużone zostały krokwie , ...
  5. Dziennik Ged'a

    WTOREK ciepło, zimno, słonecznie, deszczowo, burzowo (187429)

    Łopata, taczki, grabki - powstaje prawy trawnik podokienny. Ziemia mokra, trudno się grabi. Juro skończę i zrobię fotki.

    Z tymi fotkami jest kłopot, bo gdy kończy się pracę jest już ciemno, a rano się zapomina.

    Czereśnie - zjadamy kilogramy - pękają od nadmiaru wody.

    Truskawki się pojawiają, ale mało.

    Nowa trawka przed bud. gosp. ładnie się ...
Strona 3 z 17