dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik andrzejki.

    1 czerwca 2005 dostalam nowe warunki przylączenia do sieci elektroenergetycznej.
    Dziś zawiozlam wszystko do naszego Pana od adaptacji i jednocześnie kierownika budowy no i na poniedzialek- wedlug wstępnych ustaleń- ma być wszystko gotowe do zlożenia o pozwolenie na budowę :P :P :P :P :P :P :P :P
    Jabadabadu!!!!!! :wink: Czy to możliwe :roll: :oops: :-?
    Kierownikowi budowy nie spodpbal się zupelnie projekt przylączenia do sieci wodociągowej :oops: Chodzi ...
  2. Dziennik Martki

    Czy spod okna dachowego zawsze musi byćwypuszczona folia na dachówki? Średnio mi sięto podoba, ale śąsiedzi też tak mają...
  3. Dziennik Martki

    Pusto na mojej budowie. Jakaś taka dekadencja mnie ogarnęła jak dziś tam zajechałam. Nie ma przyczepy, nie ma marudy Zdzicha, nie ma Budrysa. Cicho, spokojnie, smutno trochę.
    Bałaganu tez ciut zostało, ale będą jeszcze zbijac schodki prowizoryczne, co by goście mieli jak oglądac górę, to sprzątną.

    Jutro wrócą ułożyć dachówki, które dziś przywiozłam. Niefajnie w końcu z tymi dachówkami. Pojechałam dziś zabrać te dobre, okazło się, że dobre oni ...
  4. Dziennik budowy inżyniera Mamonia

    Instalatorzy na budowie czyli DEMOLKA ...

    Instalalorzy od wod-kan, CO i gazu mieli wejść 16 maja w poniedziałek i tak się stało. Już na wstępie zapowiedzieli, że będą robić do poniedziałku - wtorku. Kurcze - coś długo. A wylewki miałem zamówione na 23 maja, więc zaraz szybko przełożyłem na 25 maja.

    Panowie bombali bardzo dzielnie, nawet w sobotę do 19.00 czym wprawili mnie w osłupienie. W efekcie skończyli do wtorku. Wszystko byłoby super gdyby ...
  5. Nurniego dziennik

    02.06.2005
    Padł podobno samochód 8) :o :evil: i kartongipsiarze będą w poniedziałek. O........łem kierownika i szefa i ma być lepsza cena. Tydzień opóźnienia przy miesięcznym wyprzedzeniu daje 20-25% straty mojego czasu więc cena ma być adekwatna do spóźnienia.
    Dziasiaj za to trochę posprzątałem i zrobiłem kilka prac przygotowawczych przed K-G.
    Osłoniłem wszystkie grzejniki. No nareszcie nic nie przecieka i podłogóweczka pięknie się wygrzewa. Rysy ...
Strona 1 z 4