dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Guliwer 2G

  2. Elfir stawia klocka - dziennik

    Co mi przypomniało w temacie technologii - kilka przecznic od działki wybudowano dom w technologii pustaków styropianowych.
    Byłam obejrzeć. Dom jak dom. Niczym nie różni się od tradycyjnego. Ściany wewnętrzne są ze zwykłej ceramiki. Wszystko obłożone płytą k-g. Dom wybudowano błyskawicznie - zaczęto na wiosnę br. a teraz właściciel już wniósł meble.
    Rodzina właściciela też ma dom w tej technologii, wybudowany kilka lat temu i sa bardzo zadowoleni. Obydwa ...
  3. zaczynam pisanie

    POLECAM WSZYSTKIM BUDOWę DOMU W SYSTEMIE KANADYJSKIM!!!
    zaczęli pracę o 9.30 .... po 11.00 ustawione były prawie wszystkie ściany zewnętrzne (oprócz garażu). Do popołudnia mają stać także ściany wewnętrzne, jutro będą je wszystkie wyrównywać pod linijkę...
    Zdjęcia wgram wieczorem :)
  4. Elfir stawia klocka - dziennik

    Najśmieszniejsze jest to, ze nie mam jeszcze projektu domu, za to koncepcja ogrodu juz gotowa i powoli kompletuję rośliny :D
  5. przenosiny domu z 1935r,czyli remont i budowa :) - FOTY

    Zastanawiam się cały czas nad pokryciem dachu, kasa ograniczona i to mocno , więc tak się zastanawiam. Myślałem żeby nawet samemu ten dach zrobić, na forum widziałem temat jak człowiek sam dachówkę ułozył, tylko u mnie jest ten problem że ja mam wieźbę przewidzianą pod blache , lub gont .

    I teraz dylemat:
    blacha-?
    gont bitumiczny-?

    czy ew gont drewniany- można znaleźć producenta za ok 30zł za metr gontu osikowego , w sumie nabić ...
Strona 11 z 16