dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. domek Bogusi i Rysia-APS 71

    - 02-07-2008 - 22:08 (Dom i ogród Bogusi i Rysia.....marzenia się spełniają:))
    Od poniedziałku niewiele zrobiłam w domku.Wczoraj pozwoziliśmy znowu trochę rzeczy.Moja rodzinka zjechała w środku nocy pon/wtorek.Mąż był zmęczony,dziecko też 8) .Pojeździliśmy po sklepach z płytkami(na balkon).
    Dzisiaj cd jeżdżenia ,zdecydowani byliśmy na klinkier Korzilius,ale ten kolor który nam się podoba ponoć wyszedł z produkcji,inny mniej nam się mniej podobał .Do tego długi czas oczekiwania, nie mówiąc juz o cenie.W końcu po południu mówię do męza-jedziemy ...
  2. Jankowo

    Zarzekałam się, że Opoczno to nigdy w życiu i na co mi przyszło??? Będę odszczekiwać :lol: Zachwyciłam się po prostu :D






  3. *** Dziennik inches ***

    Teraz zastanawiam się jak wkleić fotki. Spróbuję może się uda.

    Działka, styczeń 2005

  4. *** Dziennik inches ***

    W końcu kiedyś trzeba zacząć.

    Wszystko zaczęło się w 2004 roku, kiedy to wpadłam na pomysł zakupu działki. Wszyscy bliscy zdziwieni, mąż w szczególności nie pochwalał mojego super pomysłu. Budowa domu była w sferze marzeń a finanse bardzo kiepskie. Pamiętam doskonale ten moment przed samym wejściem Polski do UE.
    Teraz myślę, że to był dobry inters. Chociaż taki pożytek z tej unii.
  5. zaczynam pisanie

    zaczynamy...
    pierwszy pojawił się tir (ogromny), za nim pracownicy firmy od domu. Po jakimś czasie dźwig. Po pewnych utrudnieniach związanych z terenem i ziemią typu piach zaczęło się... :lol:



    jak widać dżwig stał na działce, tir natomiast na drodze asfaltowej
    Pan Tomek wlazł na tira i zaczepiał łańcuchy na odpowiednie części domu...

    ...
Strona 3 z 16