dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. dziennik Żaby

    W końcu sie udało!! :lol:
    Te zdjęcia są sprzed tygodnia....Nie ma jeszcze nadproży, ale ściany są już wysoko.



    Właśnie padał deszcz, a ja wychodzę z "salonu" na nieistniejący taras...



    A to widok na cały dom od strony południowo-zachodniej, z lewej strony wyjście z naszej sypialni..
    ...
  2. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    95. Pierwsza większa poprawka

    Dziś mieliśmy poprawkę tarasu. Wyszedł piękny, ale... zaczął odłazić od bloczków i trochę dziwnie popękał. Decyzja była jedna - skuć i wylać od nowa. Jako, że mam dobre serce ich byłą praca mój materiał - może jakby doszło do pyskówek to bym wyjął umowę i pokazał, że materiał też winien być ich, ale co mi tam... Trwało to ze 3 godziny i mamy pięknie wylany na nowo taras. Mam nadzieję, że z tym nie będzie już żadnych ...
  3. dziennik Żaby

    Wczoraj było super! :D :D :D Wspólnie z koleżankami z pracy oblewałyśmy koniec roku szkolnego! Bo tak naprawdę dopiero wczoraj dyrekcja zorganizowała plenarną radę pedagogiczną. No i jeszcze trwa rekrutacja do klas pierwszych.... :-?

    A dzisiaj odbędzie się kolejna sesja zdjęciowa na budowie. :D .Może w końcu przybijemy tablicę inf., trochę posprzątamy i tradycynie posiedzimy na tarasie.. :D
    W końcu też musimy zdecydować, jakę chcemy dachówkę. Mąż ...
  4. Mia? by? drewniany, b?dzie murowany - w Maliniaku...

  5. Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...