dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. kuchnia

    Wreszcie nastąpił ten dzień! Po nieudanej wtopiez firmą numer jeden: Arkadiusz Antoniak firma MATI Gliwice - !!!STRZEŻCIESIĘ!!!- który wisi mi jeszcze zadatek 5 tyś złotych, musiałam zamówić kuchnię wfirmie numer dwa.. Szybciutko zrobili, bo w zaledwie 3 tygodnie, kosztowaliciut więcej od firmy numer jeden.
    Kuchniaw kolorze RAL 9003 w pełnym połysku z szufladami z bluma ze szklanymi bokami idwoma cargo: duże i małe. Na wyspie z jednej strony są szuflady, a z drugiejstrony szafki na 'klik'.
    ...
  2. śmieci

    Chyba jestem jedną z niewielu osób w PL, które nie mają problemu aby pogodzić się z faktem, że śmieci należy segregować. Naprawdę nie rozumiem dlaczego to TAAAKIII PROBLEM?!?!

    20 lat temu miałam okazję być w RFN ówczesnym. I już wtedy Pani domu segregowała osobno plastiki, kompost, blachy, opakowania po Nutelli (takie jak u nas pasztety DROSED np), szkło kolorowe osobno, przeźroczyste osobno itd. I bardzo się dziwiła, że u nas w Polsce się tak nie robi. Przeszłam ...
  3. dom w kardamonie

    witam! dzialka zakupiona po okazyjnej cenie w 2012 roku przelezala sobie ponad rok na to by teraz powstal na niej DOM W KARDAMONIE. oto nasza dzialeczka prawie 11 arow. Zamowilismy juz projekt domu cena 2070zl, papiery lezakuja w starostwe czekamy na zgode rozpoczecia budowy) miejmy nadzieje, ze juz niedlugo ruszymy z budowa naszego kardamona
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w kardamonie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00509 [niuoi] [k].JPG
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	59,2 KB
ID:	198589   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00489 [niuoi] [k].JPG
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	56,1 KB
ID:	198590  
  4. Gala ocieplona :)

    No i ocieplenie skończone. Jeszcze kiedyś jakiś tynk przyjdzie , ale już póki co wygląda super
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2790.jpg
Wyświetleń:	514
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	198522Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2788.jpg
Wyświetleń:	538
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	198521Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2792.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	198523Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2793.jpg
Wyświetleń:	491
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	198524Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2799.jpg
Wyświetleń:	497
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	198525
    Tagi - katalog słów kluczowych: bonie, elewacja, ocieplenie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum