dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 02.07.2011

    Na budowie widać upływ czasu. Mury urosły do wysokości nadproży, nadproża już się szykują
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030382.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	75,7 KB
ID:	64019
    Widok na klatkę schodową i łazienkę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030406.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	67,0 KB
ID:	64016
    Garaż

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030361.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	78,8 KB
ID:	64018
    Salon z przygotowanymi nadprożami

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1030348.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	74,8 KB
ID:	64017
    Wejście
  2. domek z płazów - początek

    Rok 2005 - WOW - co za technologia, pomyślałem, kiedy kolega powiedział mi o tym, jak robią domki z płazów metodą tradycyjną. Że tylko z najlepszych dłużyc, że ścinanych tylko w określonej porze, że mieszkańcy żyją lepiej niż w normalnym, murowanym. Pomyślałem - to jest to, też chcę taki. Bardzo szybko również moja dziewczyna, teraż żona, zaakceptowała ten pomysł. Wyjazdy w góry i noclegi w takich właśnie chatkach tylko utwierdzały nas w przekonaniu, że chcemy ...
  3. smarowanie fundamentów i wykopy na rury

    To był pierwszy tydzień, w którym pogoda nie dopisała. Przez ulewne deszcze nie zrobiliśmy wszystkiego co planowaliśmy.
    Fundament garażu zasmarowany czeka na izolację termiczną, ułożenie kanalizacji i zasypanie.


    Na części dziennej zazbrojony wieniec. Czekamy na ułożenie rur kanalizacyjnych. Potem musimy zasypać i zalać nieckę. Dopiero wtedy zalejemy resztę fundamentu przy wejściu. ...
  4. melodia proximki

    Ostatnio na forum znalazłam fajne wykończenie kominka.
    Nie mogę się doczekać aż będę miała stan surowy - wtedy będzie można inaczej spojrzeć na dom i zacząć planować, choć na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że mam wszystko zaplanowane ale to zmienia się bo na tym forum co i rusz natykam się na jakieś fajne inspiracje np. taką:
  5. nasza działka

    Mamy piękna działkę położoną nad samym jeziorem Dziaka jest stosunkowo duża- 2660m , ale mam już zaplanowany każdy jej kawałeczek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pit 072.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	63945
Strona 1 z 4