dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. 02.07.2010r.

    Jest już wylany chudy beton pod posadzkę, a ściany parteru powoli "rosną".
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	spiżarnia 1.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	50,1 KB
ID:	15501   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ytong 21.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	15502   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ytong 22.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	44,8 KB
ID:	15503   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ytong 23.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	44,8 KB
ID:	15504   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ytong 26.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	48,0 KB
ID:	15505  

  2. a budowanie idzie do przodu:)

    Mamy już kominy ( do wysokości wieńca) i prawie gotowe ściany szczytowe. Teraz to już jakoś wygląda. W przyszłym tygodniu przyjadą kratownice i cały czas myślimy co wybrać, blachodachówkę czy dachówkę ceramiczną. Na początku byliśmy przekonani, że bierzemy blachodachókwę, bo tańsza, szybciej się ją położy i.t.d. Ale teraz wydaje nam się, że cena jest podobna, a dachówka jest trwalsza. Nie mamy już zbyt wiele czasu na zastanawianie się, co tu zrobić?
    DRUGA ...
  3. postępy

    Dawno mnie tutaj nie było, zabiegana jestem bardzo. A postępy na budowie znaczne. Podpisałam też umowę na dach. Ekipa ma wejść ok. połowy września.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090601..jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	15494   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1090600..jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	15495  
  4. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Nie wiem jak Wy Forumowicze , ale ja jestem fanką cegieł we wnętrzu, po prostu je Kocham
    Wykorzystując okazję , że nasz domek jest z bardzo znanej i cenionej cegły w naszych stronach, odkryłam ścianę w przedpokoju i w kuchni.
    Straszna robota ,ale efekt cudowny, nawet moja szlifierka miała dość i padła. Na jej nieszczęście jest na gwarancji ,więc musi dalej ze mną współpracować.

    Ściana w przedpokoju przed odkryciem:
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura
  5. Nasza Wichura - remont prawie stulatka

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    No cóż co do okien to już są (19 szt )

    i drzwi też, może nie takie o jakich marzyliśmy ,bo budżet nie ten. Jeszcze zostały nam do wymiany okna na piętrze(12 szt).
    Najgorsze jest ich obrabianie. Musimy uważać na cegłę ,bo chcemy ją zostawić. Stosujemy zaprawę wapienną i jest trochę przy tym zabawy, a dodam ,że
    większość rzeczy robimy pierszy raz .
    Na dokładkę walczymy z ogrodem,
    ...
    Kategorie
    Misja Wichura
Strona 1 z 2