dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik MES

    Dziś odebrałem projekt. Będzie lektura na długie zimowe wieczery :lol: :lol:
    I jeden motyw. W swej naiwności wierzyłem, że miniaturka projektu będzie gotowa. A tu nieeeeee!!!
    Ech. Muszę jeszcze kupić klej i nożyczki i brać się do wycinanek.
    :wink:
  2. Sąsiecznowy dziennik Kubanek

    Acha, zapomniałem jeszcze o jednym. Dostałem wycenę konstrukcji dachu z Moderndach z Łochocina. Na razie 34 kpln brutto (za całość z montażem). Uffff... sporo. Nawet bardzo. Oczywiście będziemy się targować. Zwłaszcza, że nie jest to do końca, co chcieliśmy. Bo założenie jest takie, że nad częścią sypialnianą jest poddasze nieużytkowe i więzar kratowy, a nad częścią dzienną (tzn. duży pokój i kuchnia) otwarta więźba, a oni zaproponowali coś, co nazwali więzar katedralny, ...
  3. Sąsiecznowy dziennik Kubanek

    Napiszę jeszcze, ile kosztowała mnie studnia.
    Robota - 100zł za metr, materiały (rura + filtr + zawór zwrotny) wyszło 500zł. Wywiercone na 14 metrach, czyli należałoby się 1900zł, ale 100 stargowałem. Jeszcze 250zł za wkopanie czterech kręgów nas czeka + oczywiście same kręgi. W tym przywiezienie. Sądząc po opiniach na forum to chyba raczej rozsądne ceny.
    Muszę jeszcze przekopać schowek u teścia, żeby znaleźć starą abisynkę, coby móc trochę popompować ...
  4. Dziennik budowy Magdaleny i Grzegorza

    Dzisiaj ekipa rozpoczeła stawianie ścian zewnetrznych. Pierwsza warstwa została ułożona :lol: .

    :lol: Pierwsza warstwa :lol:

    Pierwsza warstwa
  5. W oczekiwaniu na upragniony... Drewniany domek :o)))

    Ech.....
    Okazało się, że wymagana jest mapa numeryczna a za to zapłacę 700 pln....
    Nie udało mi się potargować.... Choć może mojemu "szefowi budowy" coś się uda - będziemy płacić poprzez niego :wink: Zna się lepiej z tą geodetką...
    Co prawda nie dostali jakichś tam wytycznych, ale mieli :własne archiwum" i szpadel - pokopali, poznajdywali słupki i dzięki temu będzie szybciej :)
Strona 1 z 4