dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik budowy Spartakusa

    Dzisiaj tata zakończył przyklejanie papy lepikiem. Oczywiście jedynie on był przez siebie upoważniony do tej brudnej roboty. :roll: Wszystkie ławy fundamentowe są przykryte dwiema warstwami papierowej papy.



    W tym czasie mama i siostrzyczka wsypywały piasek do „piaskownic” i transportowały bloczki betonowe z miejsca składowania do poszczególnych pokoi. Początkowo zjeżdżały z bloczkami ...
  2. Dziennik GIERGI - marzenia z dzieciństwa

    Nie wyrabiam sie z czasem.... :lol: halo halo tu ziemia do Giergi ;)

    Już po weekendzie, a mi się trudno dostosować do stanu rzeczywistego...zaczął się sierpień. A ja:

    po 1 - muszę się wziąść do nauki - wrzesień i kochane poprawki
    po 2 - obiecałam sobie ustalać grafik aby lepiej wykorzystywać swój stracony czas
    po 3 - nadal leniuchuje :evil:

    A na budowie....dziś było uroczyste oddanie stanu surowego - czyli pracy moich ...
  3. Praktyczny dziennik AgnesK

    Wieczorkiem pojechaliśmy na budowę. Już zbliżając się do działki dostrzegliśmy, że fundamenty są ino częściowo pomalowane dysperbitem. Kątem oka widziałam jak mężusiowi para iść uszami zaczyna... Poszedł do mistrza porozmawiać a tu się okazało, że po prostu dysperbitu zabrakło (a mistrz na budowę na rowerze dojeżdżający (kolarz amator...jakie nóżki ma...ech... :oops: ) zgubił po drodze komórkę... No nic to, rano mężuś dysperbit dowiezie i dzieło dokończone zostanie. ...
  4. Dziennik Zielonej

    02 sierpnia 2004
    Wzór a’la „niewzór” ...

    Kostkarze mieli się wstrzymać z układaniem wzoru, dopóty, dopóki im nie wyjaśnię/ pokażę/ ułożę o jaki wzór-niewzór mi chodzi. Ale nie ... oni sami chcieli mi pokazać, że wiedzą najlepiej i ułożyli w piękny wzór symetryczno-pasiasty cały taras. Więc jak to zobaczyłam to, to się przeraziłam ... normalnie ... ulica w centrum miasta, zamiast pięknego artystycznego nieładu. Skończyło się ...
  5. Budujemy na Wyspie - dziennik Kingi i Michała

    W piątek kupiliśmy rury, złączki, a w następny weekend mamy ambicję samodzielnie zrobić instalację wodociągową :) Ponieważ nie mamy CO, to sama woda nie powinna przekroczyć naszych umiejętności. To znaczy umiejętności Michała, bo ja to będę "przynieś, podaj" :wink: Zdecydowaliśmy się na pex-al-pex z Copraxu, ze złączkami skręcanymi, mam nadzieję, że to był dobry wybór :)

    Jeszcze cofnę się troszkę wstecz i przytoczę jedną z rozmów z naszym ...
Strona 1 z 2