dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. wykopki - czyli przygotowanie placu budowy

    Jestem ledwo żywa, bo dzisiaj (ups, wczoraj) znowu dzień upchany sprawami na maksa, ale pierwszy dzień ?BUDOWY? muszę opisać.


    Mam mało zdjęć. Bo zaaferowana pracami wykopaliskowymi zapomniałam (jak to w ogóle możliwe?!?!) porobić zdjęcia. Te mam dzięki przytomności architekta. Bo jak się okazało, moja komórka robi za dobre zdjęcia . I FM nie podjęło nawet próby ich ściągnięcia .

    Jak widać niemałe maszyny u mnie pracują...
    ...
  2. zalewamy ...

  3. deskowanie na stropie ukończone

  4. Go?cie...

    Postępy na dachu są.. folia założona, łaty gotowe i nawet pojawiły się już 2 pierwsze dachówki.. natomiast pojawił się inny problem.. niby u naszego sąsiada, który tez się jeszcze buduje ale rzadko bywa ostatnio no i mamy gości.. a mianowicie żmije.. nie dziwi nas to w ogóle bo już nie raz je widzieliśmy, a w naszej okolicy bywają w lasach. No ale dzisiaj widać że rodzinka się im powiększyła bo o poranku na tarasie wygrzewało się osiem egzemplarzy.. no i to już się robi ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	272320_2192204366226_1280650899_2646837_1919082_o.jpg
Wyświetleń:	214
Rozmiar:	91,2 KB
ID:	68188  
  5. Geolog

    No i d... tzn glina. Podobno mógłbym otworzyć cegielnie No to szambo ... dosłownie i w przenośni będzie. No chyba że pokombinuje z jakąś biologiczną itp. Nie chce mi się nawet teraz o tym myśleć.
    Po powrocie z 2 tygodniowego urlopu zadzwoniłem do projektanta co się dzieje z projektem. Usłyszałem: -Leży.
    No do kur.. nędzy leży już od miesiąca, a miał się adaptować. Dobrze, że mu po chałupie nie fruwa bo jeszcze gdzieś by odfrunął. Jak się ma kupę roboty ...
Strona 1 z 3