dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Magi - czekając na wiosnę ...

    Mały śpi mogę coś napisać :D
    Miotam się między FM a forum o bokserach gdzie piszą tacy bzikole jak ja, kopalnia wiedzy normalnie :D
    Całe życie myślałam, że Pedigree to dobra karma a wczoraj dowiedziałam się, że to goowno :roll: no człowiek uczy się całe życie :-?
    Mały coraz bardziej się oswaja, ogólnie to za bardzo wyrywny nie jest raczej taki kluskowaty, ale jak się rozkręci podczas zabawy to normalnie chować ręce i nogi :lol: a uparty :-? ...
  2. Wykanczamy sie... i nasz Dom na wzgorzu 2 Pabianice

    Kupilam baterie wannowa. Firmy Imperial, seria Epsilon.


    Drzwi zamiast KMT zamowilam Gerdy - lepiej doposazone, a tansze :)

    Do kotlowni - takie same, ale bez szybki:


    Barierki - na balkonie i na klatce schodowej ...
  3. mój dom - już do końca

    1 września 2008

    Ławy wylane! Witek zarządał przesiewanego piasku do murowania fundamentu z bloczków betonowych. Już ruszył. ja lubię jak się wszystko dzieje juz i od razu ale jakos tak w środku czuje, że ławy chyba powinny swoje odeschnąć zanim ustawi się na nich fundament a Witko wczoraj skończył ławy a dzis zaczął układac fundament. Nie za szybko to to?

    Wczoraj wysłał mnie do hurtowni po plastyfikator do murowania. Baniak 5l - 1000 zł. Padłem ...
  4. Modrzewiowy Ani, Andrzeja i Pawła

    Kopanie studni zakończone wczoraj :D Mam wodę do podlewania ogródka, teraz czekam na zrobienie wodociągu i przyłączenie wody do budynku. Tynkarz powinien skończyć końcem tygodnia lub początkiem przyszłego.
  5. Dziennik budowy domku eldorado - start 20.08.08r.

    Ups.
    Lekkie obsuwa.
    Wczoraj brygada połozyła papę i poustawiała bloczki obok ław:



    Murowanie ścian fundamentowych dopiero dzisiaj....