dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Domek AKA-JONEK

    Tynki na górze zrobione - dziś oglądałam je osobiście, w pięknym wrześniowym słońcu :D .



    Oprócz zwiedzania indywidualnego (czyt. kontroli jakości) było także zwiedzanie rodzinne. Młody zapałał chęcią obejrzenia własnego pokoju, więc jonek wziął na siebie realizację zadania i wniósł (i zniósł) Kubę po tej drabinie na poddasze...

    Tu już szczęśliwe lądowanie ...
  2. lechucc - bliźniak

    Cześć,
    zaczęło się wszystko od poszukiwania działki budowlanej. Było mi dane zobaczyć masę działek, niestety wszystkie z jakiegoś powodu odpadały. Postawiłem więc na biuro nieruchomości, przedstawiłem wytyczne i już parę dni później jechaliśmy zobaczyć "rewelacyjną" działkę w Zabrzu. Ta rewelacyjna działka wyglądała bardziej jak boisko pośród familoków, więc czym prędzej zrezygnowaliśmy. Po którejś z kolei chybionej propozycji biura zmieniliśmy ...
  3. Dziennik budowy Z14 - okolice Wieliczki

    płytki do kuchni zakupione 740zł



    przyjechały rolety do kotłowni i pokoju, i odrazu założyłem tą w kotłowni - za dwie 390zł





    testuję miał w kotle ale jest wilgotny i nie spada tak dobrze w podajniku
  4. Wolnoć Tomku w swoim domku

    zadzwoniłem dzisiaj do starostwa dowiedzieć się co z moim PnB, po przeszukaniu miły damski głos zasugerował kontakt za dwa tygodnie - ale ja nie dam im spocząć, w czwartek wyjeżdżam, ale w poniedziałek znowu się przypomnę.

    Miałem dzisiaj spotkanie z potencjalnym budowniczym, umówiliśmy się na działce, najpierw skrytykował strop, żelbet beee - terriva - ok, miał kilka konkretnych argumentów w zasadzie słusznych - przedyskutuje z moją inspektor nadzoru. W przyszłym ...
  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    Nie po tynkach, nie po wylewkach się robi domowo.
    Domowo się robi przy ściankach i ociepleniu wewnątrz :)

    Prawa strona poddasza:



    lewa strona - już krótsza o jeden pokój :)



    i jakie śmieszne okna dachowe :)
    ...
Strona 3 z 15