dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Oktagon

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b35a.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	65,4 KB
ID:	73011



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	front_nowy_podzial_2.jpg
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	73012

    przepraszam, ale nie wiem jeszcze jak się dodaje zdjęcia... tzn. wizualizacje ) ogród i front wyżej ...


  2. Oktagon

    Witam

    Rozpoczynam swój dziennik budowy. Już jestem blisko, coraz bliżej. 19 sierpnia br. Pani z urzędu gminy Białołęka przyjęła mój wniosek o pozwolenie na budowę. Nic się nie stało, żadnych fanfar ani takich tam innych.. A wysiłek był..

    Bo dlaczego dom. A dlatego, że mieszkania w wawie o odpowiednich rozmiarach (Kochany Dzidź i ja musimy mieć dużo miejsca) kosztują więcej niż dom, szczególnie, jak się go samemu buduje.

    Bo Działka.. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton architektoniczny, minimalizm Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Fundamenty na wyko?czeniu

    Muszę przyznac, że Górale (z premedytacją piszę przez wielkie G) uwijają się. Do wykopanego dołu weszli 3 sierpnia a na 6 sierpnia zamawiam 15 kubików betonu pod płyte podłogową.

    Trochę się zastanawiam czy nie zrobić wykpu pod ten mój fundament...
    60 m^3 betonu B25 - 40 cm płyty fundamentowej
    30m^3 betonu B20 - ściany fundamentowe
    15m^3 betonu B20 - płytę podłogową
    8 ton stalii...

    Czy to nie jest bukier????
    Na ...
  4. Zabezpieczenie dachu :)

    I wydaje sie, ze deszcz nam juz nie grozi
    Moze ewentualnie powodowac dyskomfort u dekarzy, ale naszej wiezbie i deskowaniu nic juz nie grozi
    Mamy przygotowana pod dachowke cala zachodnia i poludniowa czesc dachu, dzisiaj panowie pracowali nad czescia wschodnia i mieli polozyc pape na polnocnej
    Znalezlismy kolejny blad w projekcie dachu - tym razem jest za krotki od wschodniej strony i trzeba dorobic dodatkowa rynne zeby zbierac wode z kosza i z okapu niedaleko kosza - gdyby ...
  5. Zbrojenie pod strop

    Szalunek pod strop gotowy. Zbrojenie w dużej mierze też już jest, i według planów Panowie skończą splatanie w sobotę i w poniedziałek będzie wylewanie betonu.
    Tylko jeszcze kierownik budowy musi rzucić okiem czy wszystko jest zgodnie z projektem, zanim poczynią bardzo trudno odwracalne kroki

    Zdjęcia stanu obecnego:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P020911_18.33.JPG
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	72986 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P020911_18.35.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	72987 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P020911_18.35[01].jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	72988 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P020911_18.36.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	72989

    No ...
Strona 1 z 4