dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom z widokiem?

    Dziś sobota, więc inspekcję na budowie mogłam odbyć wspólnie z Mężem. Przyjechaliśmy sobie przed południem z rolką papy termozgrzewalnej w bagażniku (Panowie Ekipa budują garaż i zabrakło papy do izolacji ścian fundamentowych) i mogliśmy po raz pierwszy wejść do domu jak ludzie, czyli drzwiami :D.


    No więc, przyjeżdżamy sobie z tą papą, ...
  2. Dom z widokiem?

    Podobno w Tatrach już zima. U nas jakby też... :wink:


    Panowie pracują, aż się kurzy. Mury co dzień wyższe, tylko przez tę okropną pogodę całe zamoknięte :( . Mam nadzieję, że wyschną do wiosny.
  3. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    To nie koniec niespodzianek ...
    Nadszedł wreszcie czas na zajęcie się więźbą, która grzecznie czekała na swoją kolej. Przyjechali cieśle. Budowę konstrukcji dachu rozpoczęli od mur-belki


    Pierwsze krokwie


    Konstrukcja prawie gotowa
    ...
  4. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    W czasie naszej nieobecności budowa szła swoim tempem. Nie za szybkim, ale "do przodu". Po powrocie czekały na nas same niespodzianki :o :wink: :roll: :D
    ... Majstry rozszalowali schody prowadzące na poddasze. Teraz wyglądają jeszcze lepiej, a co najważniejsze są wygodne :D .
    Ponieważ byli "w temacie schodów" zrobili również schody do piwniczki. Niestety są trochę wąskie i strome, ale zejść można :wink:

    Przywieźli też ...
  5. Adriano Komputero(wa) i dziennik

    Moi Mili, :D :P
    dzięki temu, że mój Kierownik Budowy dobrze się sprawdza, mogłam sobie pozwolić na jeszcze jeden urlop i zostawić budowę pod jego opieką 8) . Postanowiliśmy tym razem "zaszyć" się w lesie nad jeziorem i korzystać z dobrodziejstw natury. Były jagody, borówki, rybki i grzybki. Tych ostatnich naprawdę sporo. Wracaliśmy z lasu z koszami pełnymi prawdziwków i kozaków. Były tak urodziwe, że musiałam je sfotografować.

    W tym koszyku ...
Strona 1 z 5