dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Z122 ogrzewanie podlogowe

    Wklejam parę fotek ogrzewania podłogowego i prawie zakończonego tyłu elewacji
    Zdecydowaliśmy sie na tynk elewacyjny Ceresit "kamyk" 2mm.

    Updated 06-09-2012 at 10:39 by Asia az

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02684.JPG
Wyświetleń:	444
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	134447   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02686.jpg
Wyświetleń:	422
Rozmiar:	55,3 KB
ID:	134448   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02687.JPG
Wyświetleń:	432
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	134449   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02690.JPG
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	88,4 KB
ID:	134450   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC026926.JPG
Wyświetleń:	443
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	134451  

  2. Gołe poddasze po raz ostatni

    Intensywnie intensywny tydzień – na szczęście już się skończył. Mąż w delegację, wszystko na mojej głowie…. Czasu na dziennik budowy po prostu już nie starczyło . Dobrze, że załoga W. jest fachowo ogarnięta to i nie zmuszali mnie do codziennych przyjazdów na budowę (co innego telefony od pana majstra, ale były to całkiem miłe pogawędki, więc nie narzekam). Perełka tego tygodnia to więźba dachowa, która zamiast jutro dotarła na działkę w ubiegłą środę (akurat, gdy załoga W. ...
  3. Poddasze, czyli przedmurze dachu.

    Sie działo ostatnio...ekipa dokończyla szczyty, dojechała więźba i dom się nieustannie upgraduje ))

    Na pierwszym planie leży więźba wraz z deskami dachowymi. Surowiec przywieźli pewnego wczesnego poranka "dwa sympatycne górole". Szczerze mówiąc wyglądali na drwali - podając im rękę czułem się z pewnością tak jak czuje się dziecko podając rękę dorosłemu. A tak przy okazji... czy 4.30 to już wczesny poranek, czy jeszcze późna noc ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5816.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	134404 ...
  4. Ciąg dalszy szalunków

    Witam!!!
    U nas pomalutku,wręcz żółwim tempem ale do przodu. Męczymy się ze słupami i wylewką na tarasie i w jadalni,wypust. Niestety już to wiemy że nie zdążymy w tym roku z dachem Ale uda nam się strop położyć.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7615.jpg
Wyświetleń:	1082
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	134383

    I moje pieski obronne

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7604.jpg
Wyświetleń:	1089
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	134384
  5. Czas na dach

    Wiecha założona , impreza załatwiona no to czas na dach. Dachówkę zakupiliśmy czarną matową . Wygląda tak w paletach



    i pojedyńcza dachówka



    Dachówka na budowie to ruszamy. Prace przebiegały całkiem sprawnie ale trzeba było domawiać dachówkę , zbrakło bo się potłukła w transporcie
    Dobrze ,ze mamy blisko i była na stanie.
    ...
Strona 1 z 2