dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom w rododendronach 4 - odbicie lustrzane

    MAMY STROP
    Dziś wszystko zostało zalane betonem łącznie z wieńcem i nadprożami w garażu :lol: :lol: :lol: , ale nie mam żadnych fotek, bo trochę bałam się wejść sama z naszą córcią na budowę, jutro pojedziemy z mężem to zrobimy zdjęcia, teraz niech sobie schnie.

    koszty nadproża,wieniec, strop, schody


    pręt żebrowany fi 12 582 kg 2188,68
    pręt żebrowany 10 122,40 465,12
    drut wiązałkowy 1,2 13 kg 74,40
    pręt gładki ...
  2. Dom w rododendronach 4 - odbicie lustrzane

    Nasz strop miał być zalany w tamtym tygodniu, ale niestety nic z tego nie wyszło bo kosz się zepsuł :cry:, ale za to nasi murarze zrobili nam schody :lol: miały być dwu zbiegowe, ale niestety nie dało rady bo jest za mało miejsca i musiały zostać takie jak w projekcie, a wiec na pięterko nie będzie trzeba wchodzić po drabinie , coś z tym stropem mamy same problemy, najpierw teriva, teraz problem z koszem, oby to był koniec problemów :roll:
    Tak się prezentuje nasz przyszły ...
  3. Kropki i Biedronka w Wódce :-)

    Dziś urzędowo stałem się wiochmanem i mam na to papier 8)
    Bd miał wiochmańską wiecznie zakurzoną furę, na niej wiochmańskie blachy (EL to Łódź, czyli ELW=Łódź - Wiochy), wiochmański adres (a nie powiem, nie powiem :lol: ), i tera już oficjalnie moge se mówić "tera" i "se". A co 8)

    Szkoda, że tylko na papierze. Malowanie jakoś się posuwa, ale pomału wyzbywam się kompleksów - myślałem, że skoro ja dłubałem się z parterem ...
  4. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

  5. Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

    A może takie ?
Strona 1 z 15