dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik Ew-ka

    ścianka kolankowa

    scianka kolankowa na 3 maxy + wieniec - zrobiona :D Inspektor nadzoru zrobił wpisy do Dziennika Budowy . Własciwie to nie ma wiele do roboty na naszej budowie, bo Heniek ma wszystkie uprawnienia budowlane i do nadzoru . więc sam należycie pilnuje robotników i podejmuje bardzo ważne decyzje.Mnie kompletnie nie wtajemnicza w technologie budowy , więc mój Dziennik nie jest tak praktyczny jak AgnesK.Czasami nieśmiało próbuję zabłysnąć jakąs wiedzą ...
  2. Nurniego dziennik

    02.09.2004
    CASE jechał dwa dni ale w końcu dojechał. Nie mogli znaleźć łychy (własnej) 30 cm. :o :D . Rowki pod wylanie ogrodzenia po bokach pięknie wykopane a za spóźnienie udało mi się uszczknąć stówkę z rachunku. Ale na pocieszenie gość od przyszłego tygodnia zaczyna nawozić mi ziemię na podniesie terenu, na razie na "kupę" (100 zł za 10m3) :evil:
    Nareszcie dojechała więźba - ale @#$%^&@#$%^& !!! nie zaimpregnowana !!!!. Teraz będą ...
  3. Manuela Beaty i Darka

    E kurcze, ja to jestem jakiś niecierpliwy. Chciałbym żeby wszystko już stało, a tu ekipa prawie tydzień stropy robi. Trzeba to wszystko pukładać, robić jakieś zbrojenia i Bóg wie co jeszcze. :roll:
    Jutro, czyli w piątek 3.09. mają dopiero przywieźć transport desek na strop do szlunków i dopiero wtedy robota ruszy na maxa. Może w przyszłym tygodniu przyjedzie grucha i wszystko zeleje, bo mi tu już goście od dachu w blokach startowych czekają
  4. Dziennik budowy RENI

    Równolegle z rozpoczęciem prac budowlanych zaczynam starac sie o kredyt w banku. Obdzwaniam wszystkie po kolei, wszędzie podobne warunki, trzeba skończyc budowę w ciagu 24 miesięcy i zamieszkać. Ja na pewno nie zdążę. Dwa ostatnie kredyty brałam w BGŻ, w tym ten na działkę. Znają mnie tam z dobrej strony, spłacam bez jednego dnia opóźnienia, regularnie. Idę, próbuję coś negocjować, ale nie udaje się, przepisów się nie da zminić.

    Następny to Lukas Bank, ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    32. Małe zwierzę

    Zaczęło się bardzo niewinnie. Wracając z budowy zobaczyłem jak córka sąsiadów ściga małego kotka. No znowu ktoś naciągnął rodziców, tylko co zrobi te małę zwierzę na 2 piętrze. Kociak prześliczny - szarobury dachowiec, prążkowany - po prostu klasyka.
    Wieczorem siedząc przy ciężko zapracowanej pizzy usłyszeliśmy miauczenie. Okazało się, że widziany wcześniek kotek (a włąściwie kociczka) jest podrzutkiem, a córce sąsiadów ...
Strona 1 z 2