dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Rodo 5/G2/ -nieopodal Zalewu..

    chwilowo przekroczyłam limit transferu zdjęc- czekac muszę- a fotki w kolejce stoją:)

    tak siedzę i wspominam- jak zabierałam sie za budowę..
    Mąż od początku współczującym głosem wspomniał, że niestety nie moge na niego za bardzo liczyć, bo nie ma czasu... hmm-świetnie :evil:

    a w zasadzie- świetnie :D .. sama będę się szarogęsić.
    na szczęście mamy podobny gust- co sobie wymyslę, to Piotrek najczęściej akceptuje.. ajak nie- ...
  2. Kochatkowy domek

    Po zalaniu chudziaka nastąpiło intensywne polewanie posadzki - latorośle aktywnie włączyły się w prace

    Druga połowa lipca to byl czas kiedy nasz domek rósł bardzo szybko. Na ściany fudamentowe została położona papa termozgrzewalna, na to rolka z cegły i znowu papa termozgrzewalna. Dalej poszły bloczki z gazobetonu i ty nastapil w moim odczuciu najfajniejszy moment bo domek zaczął rosnąc w ...
  3. EM08 (L) - Dziennik Jarka - Poznań

    D-Day: +1

    No, jedziemy dalej z koksem...

    Na drugi dzień budowy, czyli wtorek zaplanowane zostało zrobienie ław fundamentowych.
    Ekipa pojawiła się na miejscu o 7:30 i z miejsca zabrała się za zbijanie szalunków na ławy. Ławy mają 99 metrów długości i miejscami nawet 90 cm szerokości, tak więc robotnicy mieli co zbijać.



    Dodatkowo chłopaki robili zbrojenia ...
  4. Dziennik budowy RUBINA z pracowni MG Projekt

    Nareszcie dach zaczyna nabierać ostatecznego wyglądu:





    Zdjęcia nie oddają prawdziwego koloru dachówki, bowiem są bardzo mocno zabrudzone pyłem pochodzącym z cięcia dachówek. Dekarze tną je na rusztowaniu obok, jednak większość pyłu i tak wraca z powrotem na dach. Po wszystkich pracach będzie można umyć ...
  5. Pod Bukami A&A

Strona 1 z 19