dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. A wszystko zaczęło się od...

    ... polowania na działeczkę!!

    Po dłuuugich poszukiwaniach nareszcie udało nam się w lutym zakupić działkę (900m2).
    Media wszystkie w drodze, także nic więcej nam nie pozostało jak FORMALNOŚCI. Najpierw na nasz teren wkroczył geolog,zrobił 3 odwierty ,żebyśmy wiedzieli z jakim gruntem mamy do czynienia. Geodeta w między czasie zdążył wykonać mape do celów projektowych i już mogliśmy działać dalej... Zakupiony projekt trafił do architekta, aby mógł ...

    Updated 03-09-2013 at 08:08 by dawidp

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, faworyt, formalności Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Na początek...

    Witam wszystkich,
    Jesteśmy w trakcie budowy naszego "gniazdka"... Ale zanim to wszystko się rozkręciło trzeba było wybrać projekt i pozałatwiać formalności (a nie było tego mało).
    Co do wyboru projektu to nie było łatwo. Jest ich cała masa!!! ale Faworyt 2 przykuł naszą uwagę ze względu na dobre rozłożenie pomieszczeń, bardzo funkcjonalne oraz bryła domu od razu nam się spodobała. Oto nasze cudo:
    ...

    Updated 23-06-2015 at 19:47 by dawidp

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dom, faworyt, faworyt ii Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. fotorelacja cd.

    moja duma - mój beton:


    beton z bliska w trakcie realizacji (własnymi rencami go zrobiłam)


    salonowa kanapa:


    dół prawie w całości:


    zewnętrze:
    ...
  4. fotorelacja

    Trochę mnie nie było...a i teraz tak na szybko kilka zdjęć z placu boju....jak widać na załączonych poniżej obrazkach brakuje jeszcze "kilku drobiazgów"....można też dostrzec panujący tu i ówdzie delikatny nieporządek (przed świętami powinno nam się udać dosprzątać, to wtedy zapraszam koneserów na wykwintne fotki bez kubków, gąbek, płynów do kąpieli, szczoteczek do zębów - są obecne na zdjęciach, bo my - dziwolągi - korzystamy z nich na co dzień (a fe!) )

    pokój ...
  5. Urlop

    W dzienniku cisza i spokój, bo i my, i architektka wypoczywamy na wakacjach. Tzn. wypoczywaliśmy do dzisiaj. Ale niech ta chwila błoga jeszcze trwa!
    Tagi - katalog słów kluczowych: lukrecja 2, urlop Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum