dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Grzyb na ścianach

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    może grzyby zniszczy,ale należy wykonać izolację odpowiednią,aby grzybów nie było.jak wy piszecie z książki to ludzie głupieją,trzeba mieć troszkę praktyki tak,a jak nie to zwracajcie się do FM tam wam znajdą środki do izolacji,które są skuteczne,bo ja dalej nie widzę preparatu izomur u nich,a tyle ma nagród ,ten izomur,po targach budowlanych jeżdził,czy FM nie zna tejfirmy? bo np.w krakowie,w gdańsku,na śląsku,i w całej polsce jest znany,i poza granicami też.czekam
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: izolacje poziome, izomur, odgrzybianie, pionowe, wilgoć Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Kolejny krok ku cywilizacji

    - 02-09-2015 - 19:12 (Kup pan cegłę, czyli nasze budowanie świata- dziennik budowy)
    2 września 2015 roku
    W sierpniu Smigalscy zakończyli prace okołodomowe przewidziane na rok 2015. Do zrobienia w czasie bliżej, a raczej dalej nieokreslonym, pozostało ogrodzenie frontowe. Ostatnim brakującym ogniwem było zagospodarowanie terenu zwanego komunikacją frontową, czyli ścieżki prowadzącej do domu i wjazdu do garażu. W zeszłym roku ów teren został na szczęście wykorytowany i wypełniony klińcem. Dla przypomnienia wygladało to tak
    rok 2014
    ...

    Updated 03-09-2015 at 15:21 by śmig_śmigalska

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Leśnych domek pasywny

    Dawno dawno temu... uzupełniałam ten dziennik, został strasznie zaniedbany. Ale mam postanowienie poprawy.
    Mimo, że w dzienniku niewiele się działo sporo się wydarzyło na budowie. Niestety prace idą wolniej niż zakładaliśmy, głównie niestety przez pogodę, zwłaszcza niemiłosierne upały.

    No to w skrócie co się wydarzyło: 03.08 na budowie pojawiły się dwa tiry z zapasem betonu komórkowego Termobet.
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: bloczki komórkowe, ściany, termobet Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Szalowanie wieńca 01.09.2015

    Cytat Napisał U Jaśków Zobacz post
    Wieniec już zaszalowany czeka na zalanie:







    W tak zwanym międzyczasie więźba się impregnuje:

    ...