dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Babie Lato Bikosy

    Prace trwają
    Panowie hudraulicy ida jak burza. Elewacja też coraz bardzije zaawansowana. Ale po kolei. Muszę wykopać rów pod gaz- umówiłam się z moim wykonawcą stanu surowego, że podeśle mi człeka za stówe i mi wykopie (30parę metrów). N nastepny dzień nikogo nie ma- zo sie okazało?? Pan był ale zobaczył, że górka, którą onegdaj usypali nadal jest w tym samym miejscu no i on tego nie będzie rozkopywał. No dobrze, pomyslałam, trezeba wziąc koparkę. A tu totalna kich- ...
  2. D07- dziennik rzeka Ori_noko

    Poszli sobie , rozliczyłam co do grosza i pożegnałam machaniem chusteczką. :D :D
    Wieczorkiem poszłam kontemplować nasze wymalowane ściany, zawieszony piec , oczekiwać na kominiarza i dla odmiany na pan........ Ocieplenie. Po czym zadzwoniłam do pana Gips , po prostu obejrzałam ściany. Ciśnienie sądząc po puszczanej uszami parze miałam jakieś 220 – jednostek nie pamiętam. :evil:
    W dwóch pokojach sufity ewidentnie nie są tak pomalowane jak w pozostałych. ...
  3. Dziennik budowy - "Manuela"

    2.11.2004 No i mamy listopad. W najczarniejszych wizjach nie myślałem, że o tej porze roku nie będzie jeszcze dachu na naszej Manueli. Co prawda więźba jest na ukończeniu, ale tyle jeszcze miałem zamiar zrobić przed nastaniem mrozów.

    Dodatkowo dobiła mnie wiadomość z hurtowni w której kupowaliśmy Silkę (jak się okazało prawdziwa), że i oni i my zapomnieliśmy o uregulowaniu całego jednego transportu Silki – jakieś 3000PLN. Problemu nie robią, bo wina raczej ...
  4. D12a zaczynam!

    Trawa rośnie juz 2 lata. Kolor zrobiliśmy w tym roku latem. Wyszło nawet łądnie. Musiałem kupic kosiarkę samojezdną bo bez niej bym się zarobił a właściwie zakosił na śmierć. Pamiętajcie ja macie dużo trawki to tylko smojezdna z koszem. Rewelacja. Siadacie na nia i jazda. Bieganie za małą kosiarką można uskuteczniac ale na małych trawnikach. Kupiłem też piłę spalinową kosę i jestem super "wieśmanem". Dziekcko dostało ode mnie drabinki, domek i iine zabawki. ...
  5. Tam, gdzie mieszkać będzie jane

    No cóż. Nie można nas nazwać zdecydowanymi. Działka z mostkiem też odpadła.

    Teraz mamy na oku działkę z domem w stanie surowym.
    Powiem więcej. Już się na nią zdecydowaliśmy.

    Dom zbudowany jest z bk, na dachu ma - niestety - blachodachówkę, jest ogrodzenie, brama wjazdowa, przy działce są media, a gaz jest doprowadzony do budynku. Nie ma okien.
    Działka ma 1200 m i jest w bardzo ładnym miejscu, dom ok. 240m

    Musimy tylko ...
Strona 1 z 2