dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Wróciała zima. Śniegu napadało 2 cm w naszym Poznaniu i nie chce stopniec - mróz trzyma (-8 w nocy i ok. -1 w dzień). Pod śniegeim pan z koparko-spycharki nie zobaczy korzeni i w ogóle aura mało sprzyjająca. Podjęto więc decyzję - w piatek humusu nie ściągamy. Teraz juz nie będe chwalić dnia przed zachodem słońca i napisze jak już będzie po fakcie :)

    Dekarz nr 1 znowu nie przyszedł, ale rozmawiałam dziś z nim 3 razy przez telefon. Ma byc w niedzielę ok 12.00 ...
  2. Mazurska chałupa komtura

    Widział ktoś spienionego faceta, który nie może zmontować betoniarki przez głupote pracowników hipermarketu? sądzę, że nie. Spieniłem się obficie jak "Radion" (to taki dawny proszek do prania). Niestety było zbyt późno na telefoniczne obsobaczenie hipermarketu. Wprawdzie do rana mi przeszło, ale jak połączyłem się z Bardzo Ważnym Osobnikiem Z hipermarketu nie wytrzymałem i wylałem na niego moje żale i pretensje. Efekt - następnego dnia po południu na odludzie ...
  3. Dziennik Małgosi i Piotra :)

    Ciąg dalszy...

    Dzisiaj przyszło nam z Zakładu Energetycznego warunki przyłączenia energii elektrycznej !! :D

    Na dniach ma przyjść to samo z Zakładu Gazowniczego.

    TYlko pogoda, żeby dopisała bo jak na razie przez ten mróz prace stoją w miejscu :(,
  4. Willie i jego Dom

    BIZIBI

    Co robi BIZIBI?
    Lata bez ustanku. :P
    I Brzęczy do ucha. 8)
    Natrętnie.

    To ja. :wink:
    Latam w tym tygodniu i Brzęczę bez ustanku. Rano na budowie, wieczorem w Domu.
    PP jeszcze nie powiedziała że ma Dość. Ale może Nie Chce Jej Się gadać. :roll:
    Albo nie może dojść do głosu.
    Tak brzęczę. :wink:

    Bo przeżywam. :o
    Znowu Kumulacja. Tym razem koncentracja tematyczna na instalacjach. ...
  5. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    No i widzicie - tak sie cieszyłam, ze zapeszyłam... (ach te podstawówkowe rymy :) same się składają :) )
    W kazdym radzie dzieki naszej cudownej pogodzie ze ściągania humusu nici. Zostaje to przełozone na najbliższą przyszłość. tyle w telegraficznym skrócie - reszta nowości po południu :)
Strona 1 z 3