dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom Kasi i Mata...

    Początek września 2008.

    Z obłoków "ślubnych" w miarę szybko spadamy na ziemię...budowlaną :D
    Strop już wysechł podobno a nasi kochani majstrowie zabierają się za "lepienie" naszego piętra. Dzień przed wyjazdem z Polski wpadamy na budowę i uzbrojeni w aparat zastajemy widok, który cieszy nasze serca.

    Pnie się piętro

    Murowanie wieńca ...
  2. Azaliówka (dylematy wyboru)

    Domek prawie doskonaly :)
    Za duza powierzchnia zabudowy :(
    Ja moge 174,5 a on ma 193...
    Do najtanszych tez nie nalezy, ale go luuuuuuubieee...




  3. RETRO-czyli......przygoda zycia ?!

    Ufff.
    Wreszcie wybrałam płytki do łazienki dolnej. Aż mi kamień spadł z serca.
    Ten mój mąż to lepiej, aby teraz tak bardzo się nie interesował wszystkim, toby szybciej zakupy były robione. 8)
    Jest ok do czasu jak ......... widzi cenę.
    Ale klamka zapadła. Płytki będą z Opoczna, seria Organza.
    Jak zobaczyłam zrobioną z nich łazienkę w kolorze biało szarym to po prostu padłam z wrażenia. Ale na taką zmianę (z beżowo-brązowej) mąż już ...
  4. Budowanie marzeń

    Podłogówka podobno skończona!

    Jutro ma się odbyć próba ciśnieniowa i jeśli wszystko wypadnie pomyślnie wchodzi niecierpliwiąca się już ekip od wylewania podłogi.
  5. "Oleander" pod Krakowem - dziennik B&S

    Byłam tak pochłonięta kolorami fug, że zapomniałam napisać o bardzo ważnej rzeczy :oops: A mianowicie od piątku mamy podłączony gaz.
    Kaloryfery cieplutkie, podłogówka działa, ciepła woda w zasobniku jest :D
    Kolejne dobre wieści są następujące: montaż kuchni w najbliższy czwartek :D, kolory farb wybrane, górna łazienka prawie skończona i... tu złe wieści: brodzik jest krzywy - reklamowaliśmy go przedwczoraj. Podobno w drodze wyjątku reklamacja ma zostać ...
Strona 1 z 14