dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dziennik mag - Irysek.

    Plytki w garazu, te na scianie i podlodze - to te same.


    Zblizenie blatu w kuchni


    Poleczka w kuchni na pierdoly


    Wieszaczki w lazience

    ...
  2. kasia i paweł ... oraz jaskółka

    Gdy pisze te słowa to wiem jedno - gaz kosztuje. Dostałem juz rachunek za pierwszy miesiąc eksploatacjia. Ponad 1,2 tys. zł. Osłabłem. Policzyłem sobie szybko ile miesięcy zostało do końca kalendarzowej zimy. Trochę to będzie kosztować acz pocieszył mnie Pan Janek, iż jak na pierwszy miesiąc suma nie jest wysoka a w momencie gdy uspokoimy się i zamieszkamy na stałe będzie inaczej. Przede wszystkim pojawią się termostaty, sterowanie grzaniem w zależności od potrzeb itd. Jednak ...
  3. Dziennik - Paprotka

    Styczeń 2008

    Czas na wstępne zakupy z nowym rokiem :wink:

    Na początek poszła wieźba. Nie ma jak drzewo zimowe.
    Pojechałem do tartaku z zestawieniem materiału ale okazało się że będe musiał to przedyskutowac z majstrem i niech on ustali dokładne wielkości poszczególnych belek itp. Po obliczeniach przez majstra pojechałem znów do tartaku i już złożyłem zamówienie. Ponadto trzeba było dwie belki podzielić na mniejsze bo inaczej trza by było ...
  4. Dziennik budowy Magdy i Maćka (N.Prażmów)

    Czy to napewno ta sama działka ?? :D


    N. Prażmów 26.07.2007

    N.Prażmów 20.01.2008

    A tak wygląda nasza działka o różnych porach roku (latem i zimą).
    Jak widać nic się jeszcze na działce nie dzieje, ale to pozory. Jesteśmy na etapie zbieranie niezbędnej dokumentacji ...
  5. Dziennik - Paprotka

    Grudzień 2007

    Przed świętami została zrobiona adaptacja elektryki, nieudało się niestety zaadaptować cześci wodociągowej. Kolega, który miał to robić zawalony robotą :x . No nic pozostaje czekać do stycznia 2008. W międzyczasie można wstępnie rozejrzeć się za materiałami na budowę. Dobrze by było przynajmniej te drzewo i bloczki prędzej kupić.

    Tydzień temu teściu dzwonił, że namierzył fajną budę dla robotników na przechowanie różnych ...
Strona 1 z 8