dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Pasie buduj?

    Dylematy stołowe
    Stół do jadalni jest potrzebny na CITO, teraz mamy mały kuchenny z poprzedniego domku...... oczywiście nie mogę się zdecydować (żadna nowość ) jaki mam zamówić.....
    pierwszy pomysł był taki, że mebel owy miał być biały bez szkła potem doszło szkło bo stwierdziłam, że przy moich zdolnych dzieciach ten biały gładki będzie baaardzo szybko zniszczony a potem przejechaliśmy się do Janek i tamte drewniane stoły nas ...
  2. Kolejny dzień ... kolejne wyzwania

    ;//// Witam...wczoraj przerwałem nagle bo ktoś musiał synka nakarmić a moja 2ga połowa już dawno spała ...ale do rzeczy ...
    wiosna ...chyba ludziom za szybko do glowy uderza i ...ceny stali budowlanej pną się w górę ... juz w porównaniu do kosztorysu po zatelefonowaniu do firmy handlujacej stala jestem jakies 3 tyś w plecy ;./ ... 1529 kg fi 6 oraz 2243 fi od 12 do 14 .... i az 138 kg fi od 16-28.....ehhhh niezapowiada sie kolorowo ....a to dopiero początek....
    ...
  3. 3 miesiące zamiast 2 tygodni

    Wstępnie dach miał być zrobiony w 2 tygodnie. W sumie jakby zliczyć ilość dni pracy to może i by wyszło tyle, albo nawet mniej. W każdym razie od czasu rozpoczęcia prac minęły już ponad 3 miesiące i dopiero dziś dekarz zadzwonił, że skończone i żebyśmy oglądali i krytykowali. Wybaczam mu tylko dlatego, że tak naprawdę nigdzie mi się w tym momencie nie spieszy, a efekty jego pracy są wystarczającym zadośćuczynieniem (chociaż ostatecznej wersji jeszcze nie widziałem). ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin01.jpg
Wyświetleń:	1246
Rozmiar:	59,4 KB
ID:	39157   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin02.jpg
Wyświetleń:	1107
Rozmiar:	66,4 KB
ID:	39158   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin04.jpg
Wyświetleń:	927
Rozmiar:	52,8 KB
ID:	39160   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin07.jpg
Wyświetleń:	971
Rozmiar:	64,1 KB
ID:	39161   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin05.jpg
Wyświetleń:	1005
Rozmiar:	65,8 KB
ID:	39164  

  4. Wszyscy twierdza że to budowa.....

    Moja żona odziedziczyła dom po dziadkach mieszkalismy w nim 4 lata i nadszedł czas na zmiany!
    W tym dzienniku bedzie wiecej zdjec bo to one oddaja charakter prac i zmian jakie tam dokonalismy Ja i moi 2 kuzyni.
    Na poczatek info o zmianach: instalacje jakie tylko w domu sie umieszcza sa nowe,dach nowy ,wylewki,tynki,okna no poprostu zostało troche scian i działka.
  5. no to dalsza demolka!

Strona 1 z 4