dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Ivonesca - dziennik budowy

    20 pażdziernika 2006

    lodówka
    Po perypetiach małych z firmą kurierską lodówka dotarła w środę - jaki pan był milutki po moich kilkukrotnych interwencjach telefonicznych ;-) :lol:
    rozpakowałam ją i oglądałam centymetr po centymetrze - była OK
    wieczorem stara lodówka (w listopadzie będzie miała 12 lat - zwykły polar) wylądowała na razie w garażu a nówka zajęła jej miejsce ;-)

    na razie nie moge sie przyzwyczaić - jest duuużo ...
  2. Dom z widokiem?

    Wczoraj przyjechałam na działkę o 14:30. Beton miał być na 16-tą. Panowie pracowali w tempie, które u nich nieczęsto można zobaczyć. Wyglądało na to, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jedyną przeszkodą wydawał się brak wężownicy (takiej długiej, przezroczystej rurki napełnianej wodą), którą Kierownik chciał sprawdzić, czy cały wieniec będzie równy. Kierownik nie uznaje w tym względzie nowoczesnych wynalazków z laserami, jest tradycjonalistą. Panowie podrapali ...
  3. Iga w daliach 3 - o pokochaniu budowania.

    Dziś mają być skończone tynki zew. - nawet wczoraj domawiałam 2 wiaderka :roll: Także trzeba mieć nadziejeję, że po niedzieli pokażę jakieś ekstra fotki :D Mam też częćiowow zrobione obramowanie z płytek przy drzwiach wejściowych :D
    Wczorajszy dzień upłynął mi bardzo pracowicie pod znakiem zamawiania dużej ilości materiałów na ocieplenie dachu, małej - 2 wiaderka brakujące tynku dowiezione w 3h prostu na budowę przez pana z Humy (tak w ogóle jestem bardzo ...
  4. "Jak to z M02 było"czyli nasza historia.

    Doszliśmy do konstrukcji dachu.Ogromniaste kłody drewna najpierw przyjechały ze Słowacji,potem impregnacja na naszym placu budowy(podobno całkiem przyjemna robota-wg.naszego synusia).No i oczywiście następny błąd w projekcie-za mało więźby- ok.7 sztuk (u nas 10 ,bo dom powiększony).Nikt na to wcześniej nie zwrócił uwagi i teraz mamy przestój.Jaki z tego wniosek na przyszłośc?Wszystkie dane z projektu gotowego trzeba sprawdzać i przeliczać na nowo. :cry: A teraz trochę zdjęć.

    ...
Strona 10 z 10