dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. domek dla szóstki

    Podobno od przybytku głowa nie boli... A my mamy działkę z wjazdem i od południa, i od wschodu (północnego wschodu). No i problem. Do tej pory braliśmy pod uwagę tylko ten pierwszy kierunek, bo... powodów było parę. Architekt uświadomił nam, że jest trochę za długi podjazd - większe koszty, a odśnieżać też trzeba będzie... Do tego doszło parę innych argumentów, więc dobra, wjeżdżamy od drugiej strony. Tu klops! "Nasz" (wciąż jeszcze nie nasz :cry: ) domek ...
  2. Początek

    Tak trochę przy okazji...
    Niedawno, przy porządkach ( miejsce zapomniane, trudno dostępne, coś w rodzaju pawlacza)znalazłam , oprócz mnóstwa dupereli, wśród sterty gazet
    DOM DOSTĘPNY `96.....70 Projektów domów jednorodzinnych
    Praktyczny poradnik MURATORA dla budujących wlasny dom
    Uff.....
    Z dzikim zainteresowaniem zabrałam się za lekturę powyższego...A gdzieś w trzewiach nurtowaly mnie pytania :
    - Skąd to się tu wzięło??? ( gdzieś mi się ...
  3. ELFOWE opowieści

    Zgodnie z tym co podpowiedział rafał zajrzłam na stronę bram Wiśniowskiego ( w zasadzie kogo nie zapytam to takie właśnie ma) i tam wymiar typowy to 2400x2100 lub 2500x 2100 więc otwór 2500 x 2115 powinien być ok przy założeniu że jest na gotowo. Musze zapytać pana Pawła w Atrium jak on to policzył.

    A poza tym to mi smutno ze ja tu siedzę i się głowię, a nikt tego nie czyta i nie radzi :( a jak tak proszę, chętnie posłucham, jestem w pokojowym nastroju i skora ...
  4. Nurniego dziennik

    20.10.2005
    Dzisiaj zadzwonił do mnie sam szeryf :D :D :o i oznajmił, że zrobił przegrupowania i ekipa od płotu i elewacji będzie u mnie w poniedziałek (99%) a najpóźniej we wtorek (100%) - zobaczymy.
    Z prognoz widać, że się ociepla to może i strukturę położymy, bo już nawet nie miałem nadziei, że się uda ze względu na mróz.

    A z pozytywów - zamontowali mi, w końcu, balustradę od frontu:
    Od frontu
    Z boku
    Szczegół mocowania
    Nie obyło się ...
  5. Początek

    Co do mojego dziedzińca, jejku jak to brzmi :oops: zadzwoniłam do zamczyska o opinię. Z pewną dozą nieśmiałości , (ale co mi tam, tak szybko mnie nie zlokalizują coby do czubków odesłać) Bardzo miła pani udzieliła mi kilka wskazówek, a mianowicie:
    :) Tak jak pisała Aga W czasie opadów śniegu warstwa kruszywa zamarza i mozna całkiem spokojnie sobie odśnieżać. Bez zbytniej werwy, aby gruntu nie naruszyć. Ale idzie to odśnieżanie u nich całkiem sprawnie.
    Chyba że ciecia ...
Strona 1 z 6