dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Projekt

  2. 20.10.2010r.

    Dachówki od strony północnej już też położone
    czyli mamy już północ i południe
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.10.2010 - dachówki - północ.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	45,6 KB
ID:	27669   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16.10.2010 - dach 2.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	37,8 KB
ID:	27670  
  3. Dylematy grzewcze..

    Jako, ze póki co projekt się adaptuje w dalszym ciągu pozostaje kilka dylematów... jak ten nasz wymarzony domek ogrzać i jak zapewnić sobie ciepłą wodę.. c.w.u.

    Generalnie jako podstawowe źródło ciepła planujemy kominek z płaszczem wodnym. Biorąc pod uwagę, że dom będzie stał czasem pusty postanowiliśmy jako alternatywne źródło ciepła zastosować zwykły kociołek elektryczny. Jego zadaniem będzie zasadniczo utrzymanie temperatury na minimalnym poziomie w ...
  4. odnośnik do właściwego dziennika (cos pokręciłam)

    cos pokręciłam i niechcący załozyłam dziennik w dwóch miejscach - pełna wersja tu:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4353321
    Jeżeli znajdzie się ktos mądry na tyle zeby zlikwidowac ten temat, tak zeby został tylko właściwy dziennik to prrrrrroooooooooooszęęęęęę.... HELP!
  5. Ciąg dalszy następuje:)

    Witam Wszystkich
    Tak jak obiecałam piszę. Miałam pierwszy wpis zrobiony, ale niestety z niewiadomych przyczyn znikł:/
    Tak nasz rodzinka to narazie: Ja - Kinga i mój mąż - Karol W planach oczywiście..potomek
    Tak więc marzenie o własnym domku naszło najpierw mnie, jestem wychowana na wsi i doceniam własne podwórko, sad za domem, własny trawnik na którym można się opalać latem czy ulepić bałwana zimą Zaraziłam męża swoim marzeniem i tak minęło ...
Strona 1 z 4