dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Ballada o domu

    A teraz skrócona relacja walki z czasem...
    Pod koniec lipca skoszona (przedwcześnie) działka się prezentowała następująco:


    Następnie powstała droga wewnętrzna, bez której nie udałoby się w ogóle wjechać ciężkim sprzętem na działkę (podobno):

    i darcie ziemi...
    ...
  2. Ciepły domek na polanie

    No i w końcu miało zawitać błogim spokojem, bo mężowy sezon zaczynał nabierać tempa, wniosków była cała sterta do napisania, a termin oczywiście zawity - do końca maja. Siedział bidak nad nimi, ludzie w tym naszym maleńkim mieszkanku się przewijali i rośli jak grzyby po deszczu, a dzieciaki dzielne były i jakoś to zniosły. Dobrze, bo dopływ gotówki był, a gorzej bo się nam ekipa rozbestwiła na budowie... oj powolutku im ten daszek nasz szedł.... cały miesiąc - fakt pogoda ...
  3. Dom w Rododendronach5P- Ania&Uki-budowanie marzeń

    Postanowliśmy stawić czoła niesprzyjającj pogodzie, Połówek zmobilizował siły i z pomocą kuzyna przygotowali naszą piwnicę przybycie betonu i zalalismy dzisiaj strop bądź jak powiedział mój kolega z pracy"podłogosufit" :lol:
    Na miejscu gotowi do pomocy kuzyn i wujcio i z tego miejsca serdecznie za ich nieocenioną pomoc DZIĘKUJEMYYYY!!!!
    Bardzo się starałam przybyć na czas,ale dałam rady zdążyć na początek działań, jak przyjechałam to było już ...
  4. "Z8" Dziennik Budowy

    Pogoda dopisała - nie pada i chyba będę spała z zaciśniętymi kciukami.
    Uwaga mamy już tynk na jednej ścianie - jest ładniutki :D .

    Właśnie w panoramie podali, że będzie padać jutro :cry: :( :cry: :(
  5. Dziennik Myszy- reaktywacja

    aaaa zapomniałam jeszcze lustra musze zamówic, no i tabliczke na bramę


    Ach, zapomiałam napisać, ze od wczoraj bodajże mam skrzynkę prądową w ogrodzeniu, a moze nawet i działa, a ja nic o tym nie wiem :o
Strona 1 z 29