dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Od kwietnia do ... zimy (a może jesieni?)

    ... I SŁÓW PARĘ NA DOKŁADKĘ DO ZDJĘĆ.

    Praca trwała, jak widać. W środku płyty gk pokrywały ostatnie fragmenty sufitu, ocieplone, oczywiście, uprzednio wełną i zabezpieczone folią. Wełna "piątka" wpasowała się pomiędzy łaty przybite na krokwiach w łazienkach i, również pokryta folią, ukryła się za zielonym kartongipsem.
    Na zewnątrz, na przekór słonecznej złotojesiennej pogodzie, zrobiło się szaro. Styropian wpełzał od dołu przyklejany ...
  2. Pistacjowy zawrót głowy :-) - dziennik Dabell

    20.10.2006r piątek
    Od środy panowie zaczęli murować ściany fundamentowe. Kupiliśmy bloczki 38x25*14cm w sumie 23 palety czyli 1472 szt. Wyliczyłam, że starczy to na wymurowanie 9 warstw, które wyniosą dom na ok. 60cm ponad grunt. Założyłam w wyliczeniach, że zaprawy między bloczkami będzie ok. 1 cm. w praktyce wyszło że jest ok. 2 cm, więc najprawdopodobniej wymurujemy tylko 8 warstw.
    Ekipę można tylko chwalić. Kierownik stwierdził, że "zdjęcia robić ...
  3. Od kwietnia do ... zimy (a mo?e jesieni?)

    NAJPIERW ZDJĘCIA...


    Sarenk często pozwalają się obserwować z "nowego domku".


    Ocieplania ciąg dalszy.


    Jak wyżej.


    Moje pierwsze skojarzenie było jednoznaczne ...
  4. Jewrioszkowa Historya - przez los stworzona

    Ale mam super żonke 8)

    Dzis wylali mi ławę.
    Wpadłem na budowę po 3 dniowej nieobecności, a tu niespodzianka- ława wylana.
    Jesli przeschnie to jutro stawiamy ścianke fundamentową, :D .
    W telewizorze mówili że na razie koniec z przymrozkami, to dobrze :lol: .
    Qrcze mój majster myśli o wszystkim, do głowy by mi nie przyszło że z powodu grubszego ocieplenia należy wydłyżyc podest schodowy, a ten gośc to po prostu zrobił.
    Jak ...
  5. Dziennik budowy Eli i Maćka, czyli Gemini dla Bliźniąt

    Właśnie wgrywam nasze zdjęcia z budowy na serwer w internecie. Można je znaleźć tutaj (szalowanie ław) i tutaj (ławy schną). Opisy i ciąg dalszy historii dodam jutro.

    M
Strona 1 z 10