dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Ani i Bartka

  2. Guzmania Budowania

    Jeżeli chodzi o okna... to wczoraj 19.11 mieliśmy montaż okna przesuwnego. Obawialismy się jak poradzi sobie z wjechaniem samochód z przyczepą na naszą działkę, a to dlatego, że znowu mamy mały potop. Ale Panowie dali radę. Okno zostało przez nas obejrzane i zauważylismy 2 errory: na listewce i na dole skrzydła od strony zewnętrznej.
    Okna jednak zostały zamontowane. Skrzydło będzie można wymienić później. A tynkarze drepczą nogami, bo już kończą pracę u nas i chcą ...
  3. Guzmania Budowania

    Zdjęcie zmienionego okna trójkątnego zamontowanego 30.10.2009


    Od frontu


    Tak się uchyla od środka


    A tak wygląda od środka w całej okazałości
    ...
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    No jestem już. !!!
    Panowie byyyyyli i robili :roll: Na dzień dobry mój mąż wyszedł i ich z grubej rury - ja poszłam na drugi ogień!!! Okazało się, że panów DWA dni nie było :evil: bo musieli jechać i coś tam dokończyć :evil: Do jasnej..........przecież w XXI wieku są telefony :evil: :evil: można zadzwonić i powiedzieć ?? - jesteśmy dorośli i ja jestem w stanie wszystko zrozumieć, nawet to, że mają coś do zrobienia gdzie indziej! Przyznali rację i chyba ...
  5. Budowanie marze?

    Dawno mnie tu nie było, ale teraz muszę się pochwalić, że sprawa okien jest ostatecznie wygrana. Wczoraj sąd odwoławczy podtrzymał decyzję sądu pierwszj instancji - tym samym wyrok jest prawomocny. Instalator niestety nie chce sie kontaktować w sprawie zwrotu zaliczki i reszty należnych nam kwot, ale i do tego kiedyś dotrzemy.
Strona 13 z 21