dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Whisperów

    19 listopada 2005
    Święto narodowe Monako - flaga taka jak nasza, tylko ją ktoś do góry nogami powiesił. Eeech, przybalowali pewnie w kasynie ;)

    Dostaliśmy zastrzyk siły roboczej w postaci rodziny Luśki. Rezultat - wyczyszczone do bólu betonowe podłogi w kilku pomieszczeniach, większy porządek w garażu, ognisko, piasek na glinie, szarlotka ...
  2. Dziennik Robina

    Niedziela, chwila dla rodziny. Wieczorem niestety musze wyjechać do Warszawy, firma zorganizowała mi jakieś szkolenie, do czwartku jestem nieobecny a właśnie jutro miałem odebrać od geodety dokumenty i biec z nimi do architekta... Chyba żonę poślę, choć wiem, że tego nie lubi.
    Działka podzielona, zaczynamy projektowanie. Domek podobny do przedstawionego wczesniej ale nieco inne rozmieszczenie pomieszczeń. Łazienka MUSI mieć okno, dość mam blokowych klitek. Co prawda, w ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Zaczyna się chyba najbardziej gorący okres podczas naszej budowy :o :roll:
    Mieszkanie sprzedane, jutro podpisujemy umowę przedwstepną, a od podpisania aktu notarialnego i wpłynięciu pieniązków na nasze konto będziemy mieli dwa i pół miesiąca na opuszczenie naszego obecnego M.
    ( W jakim stanie jest dom wszyscy wiecie ). Już wiemy że wszystkiego nie uda się zrobić i bedziemy sie przerowadzac do domu mało wykończonego 8)
    Teraz się ciesze więc ta dam ta dam ...
  4. Rewolucja na dzialce nr 200

    i znow taka strasznie dluga przerwe sobie zrobilam...
    Oczywiscie juz dawno dach mamy pieknie przykryty :)
    Z tym naszym dachem to w ogole bylo troche zamieszania. Wybierajac projekt i rozmawiajac o domu, myslelismy ze bedziemy go kryc gontem bitumicznym - tak nam sie podobalo, ze tak ladnie na plaskich dachach wyglada i ze taka jednolita powierzchnia. Niestety juz na etapie adaptacji i zalatwiania papierow okazalo sie ze gontem sie przykryc nie mozemy, bo budujemy sie pod linia energetyczna ...
  5. Marysia - Archipelag - kirkris

    Pojechałem dziś zobaczyć czy mój dom jeszcze stoi :)
    Okazało się, że tak i to całkiem nieźle
    Ekipa po telefonicznym zgłoszeniu problemu z folią przyjechała sama i poprawiła, posprzątała teren itp. Nic nawet nie powiedzieli :o
    Szczerze mówiąc, pomimo dobrych wspomnień, byłem zaskoczony. Chyba należy ich polecać :)

    Z niepokojących rzeczy:
    - odkleiła się uszczelka z gąbki pod obróbką blacharską przy oknie. W sumie nie wiem czy ...
Strona 2 z 3