dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Wymarzony dom brzozowy

    Miałem się wczoraj pochwalić, ale jakoś czasu brakło więc dzisiaj się chwalę:

    Minęło nam pół roku budowy

    tak patrząc się wstecz, większych problemów póki co nie mieliśmy i tempo budowy nie spada,
    wiec jest super:)
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  2. Indywidualna "Stodoła"




    Projekt właściwie od razu przypadł nam do gustu. Pomarudziliśmy trochę, że może to, albo tamto, ale w sumie była to miłość od pierwszego wejrzenia.
    Dużo przestrzeni na dole, strefa prywatna na górze.
    Zbudowani pierwszym sukcesem zaczęliśmy zastanawiać się nad technologią i materiałami. Nie wiem dlaczego tak to jest, że jak oddaję samochód do naprawy to nie studiuję jak działa alternator (jest ...
  3. Dziennik Piotrka i Edytki - M&L Berlin DCP160 po zmianac

    Ekipa zaszalowała i zalała nadproża w piwnicy. Jutro zaczynają szalowanie stropu i niedlugo ten etap prac powinien sie zakończyć.



    Mały problem i poprawka. Oglądając zdjęcia zastanowilo mnie położenie pustaka wentylacyjnego. Wydawało mi sie, że w takim położeniu pion może wyjść w parterze na środku przejścia do kuchni. Napisałem do szwagra. Szwagier sprawdzil: pion wychodzi w narożniku. ...
  4. NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!

    chyba, że sobie prąd z Łodzi wezmą :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja im swojego nie dam :wink: bo i dlaczego ???
    w poniedziałek, obiecali, podnosić więźbę do góry - zobaczymy !!
  5. Guzmania Budowania

    Kupiliśmy kilka krzaczków i drzewek
    * krzewuszki
    * migdałki
    * migdałki na pniu
    * wierzby na pniu
    * pigwowce
    * hebe
    * thuje
    * ostrokrzew
    Oto one...


    Wierzby
    ...
Strona 1 z 21